Expedice Jedov 2013

Stalo se již tradicí, že na začátku nového školního roku pořádá celá naše škola akci Expedice Jedov. Nejinak tomu bylo i letos.

Naše třída prožila dva dny v duchu " výcvikového tábora" . Rozděli jsme se do čtyřech družstev a hned cestou do Jedova nás čekaly první úkoly. Za každý úkol jsme dostali indicii. Z indicií jsme nakonec pobytu všichni dohromady složili tajenku. Protože jsme se snažili, tajenka byla celá  a nás už čekala jen sladká odměna.

Expedice se nám vyvedla, počasí nám vyšlo a už nyní se těšíme na další pobyt v Jedově.

Expedice Jedov_4.tř.