Začít spolu, téma : Měsíce

V tomto týdnu jsem si zkusili vyučování v centrech aktivit  s tématem Měsíce. Jeden den se některá skupina věnovala kalendářnímu roku, popisovala měsíce, další počítala příklady a tvořila  tím obrázek z ročního období, v ateliéru si každý mohl zvolit na kreslení měsíc z pohádky O dvanácti měsíčkách.Objevitelé pracovali s kalendářem , vyhledávali svátky a vyplňovali kvíz.Mezi nejtěžší úkol patřilo naučit se vykládat ve skupince pohádku O dvanácti měsíčkách. Každá skupinka to pojala po svém a připravila si vystoupení před zbývajícími spolužáky. Nebylo to vůbec jednoduché, jak se na první pohled zdá....

ZaSp - Měsíce