Den zdraví

Ve středu 24.10.2012 nastal opět den, na který se těšili ze všeho nejvíc letošní prvňáčci. Stejně tak jako my v první třídě byli pasováni na opravdové prvňáky a šerpy jim opět předali naši deváťáci. To ale nebylo vše, co se tento den ve škole dělo. My jsme už od rána pilně připravovali dobrůtky rodičům, pak se někteří rodiče přišli podívat na DVD s Jedovem a plaváním a potom se někteří z nás rozběhli do připravených dílniček-do výtvarné, na cvičení s míči, na bubnování, stavebnice, zumbu...Okolí školy pak zdobily vyřezávané dýně a výtvarná díla žáků naší školy. Program byl opravdu pestrý a tento podzimní den se hezky vydařil.

Další foto

Příprava na den zdraví