Recitační soutěž
V pondělí 7.2.2011 se konalo školní kolo recitační soutěže. Naše třída uspořádala nejprve kolo třídní, ve kterém jsme vybrali zástupce do kola školního. Zastupovali nás Ondra, Venda, Nika, Sabča, Maruška a Terezka. Všem se vystoupení podařilo a patří jim naše gratulace. Jelikož jsme ještě malí, do dalšího kola nepostupujeme. Získali jsme však cennou zkušenost a příští rok zaútočíme na postupová místa – budeme totiž již druháci.
Doplňující obsah
Kalendář akcí
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ||||||
| 3 |
|
|
|
7 | 8 | |
|
|
|
|
|
14 | 15 |
|
|
|
|
|
21 | 22 |
|
|
|
26 |
|
28 | 29 |
| 30 |
Novinky
Co děláme jinak než ostatní
Nejhledanější a nejzajímavější
Vzdělávejte se
Dále Vás může zajímat
© 2026, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek
Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing





