Vánoční spaní ve škole

Ve čtvrtek jsme se konečně všichni dočkali. Odpoledne jsme se sešli v naší třídě a nachystali si ji, protože jsme v ní měli poprvé společně spát. Ve škole se chystala přespat i třída 2.A, kterou jsme pozvali a ukázali jim naši Červenou karkulku. Potom jsme si společně s kytarou a houslemi zazpívali koledy. Po svačince jsme šli zase my navštívit 1.A, kde jsme si zahráli LABYRINT ve smíšených družstvech. Potom už nás čekala příprava večeře - čekaly nás rybí prsty a hranolky. Večeře nám moc chutnala, rybí prsty jedli i ti, kteří je nejdříve nechtěli. Děkujeme paní uklízečce Takáčové, že nám se smažením pomohla. No a po večeři naštěstí přestalo pršet, takže jsme se mohli vydat na večerní-skoro už noční-procházku vánoční Náměští. A stálo to za to, jen kdybychom uměli trochu víc šeptat. No a po návratu už nás čekala hygiena, večerní písnička a vánoční pohádka. U té někteří ihned usnuli, někteří vydrželi až do konce a někteří se vrtěli ještě hodně dlouho:-) A právě ti už byli ráno nejdřív vzhůru. Asi se nemohli dočkat dárečků pod naším stromečkem. Nejdřív jsme se ale nasnídali- vybrat si mohl každý z švédského stolu. Kluci potom s panem školníkem uklidili třídu a holky poklidily kuchyňku. Chvíli jsme se pak učili a potom navštívili první třídu, kde nám prvňáčci ukázali své vystoupení z besídky. bylo to moc pěkné. No a konečně to přišlo. Nejdříve jsme si vyzkoušeli rozkrojit jablíčko a všichni jsme tam měli hvězdičku. také jsme házeli bačkorou:-) Taky paní učitelka vyhodnotila čtenářskou lístečkovou soutěž a odměněni byli všichni. A pak.... Pak jsme si rozbalili dárečky od kamarádů a paní učitelky. A radost byla opravdu veliká.

Vánoční spaní ve škole

Duben 2019
  • Divadlo Koněšín - 1. st.
  • Pedagogická rada
  • Konzultace ve třech (11 - 12)
  • Dny kosmonautiky - 4. - 9. třída
  • Dny kosmonautiky - 1. - 3. třída
  • Den Země - ČISTÁ VYSOČINA
  • Velikonoční prázdniny
  • Státní svátek
  • Pondělí velikonoční
  • Družební pobyt žáků v Medzilaborcích (23 - 26)

« Březen 2019 Květen 2019 »

„Srdce s láskou darované“

18. 04. 2019
 Žáci 9. třídy se i v letošním roce zapojili do celostátní soutěže „Srdce s láskou darované“.