Vánoční besídka pro rodiče

V úterý 18.12.2012 přišel opět den, kdy jsme chtěli rodičům na besídce ukázat, co jsme si pro ně připravili. Tentokrát to bylo na nás, vždyť každý člověk něco umí. Stačilo si jen vybrat. Na začátku jsme hostům ukázali, jak čteme a trochu si vyzkoušeli, jak oni pozorně poslouchají:-) Potom někdo zpíval, někdo recitoval, hudebníci hráli na klávesy, David a Tomáš si připravili přednášku. Denča ukázala krásnou gymnastickou sestavu a holky si připravily taneční ukázku.Taky nám Martin ukázal vycvičenou žížalu, kterou si chtěli všichni pohladit, protože prý nosí štěstí.Nakonec jsme si zazpívali koledu, rozdali dárečky, pochutnali si na vánočním cukroví a čaji a popřáli si do nového roku 2013 jen to nejlepší.

Děkujeme rodičům za hojnou účast a výborné ukázky cukroví.

Jak děti hodnotily besídku(formou pětilístku):

Míša

pěkná, výborná

pili, jedli, četli

Besídka byla moc pěkná.

VYSTUPOVÁNÍ

Tom

povedená, zábavná

přednášet, zpívat, jíst

Besídka se mi líbila.

JÍDLO

David

výborná, vydařená

jíst, pít, mluvit

Byla přednáška o Vesmíru.

PŘEDNÁŠKA

Arťa

nádherná, vtipná

hráli, zpívali, přednášeli

Denisa skákala na žíněnkách.

SUPER

Besídka