Skupinové vyučování

Na Dni otevřených dveří jste mohli na DVD vidět ukázku naší práce ve skupinách. Tato práce nás baví, někdy se do skupin dělíme sami, naposledy nás rozdělila paní učitelka.Umíme si už lépe rozdělit mezi sebou úkoly, zapojit všechny členy skupiny, být trpělivější a pomoci slabším žákům, když pomoc potřebují.Někdy nám dělá problém dodržet pravidlo šeptání, ale vysílání rychlé spojky se nám daří. Ve skupinách pracujeme 1 až 2 dny a plníme úkoly ze všech předmětů. Nápovědu nehledáme u paní učitelky, ale v textu, kalendáři, na webu, v encyklopediích, v hlavě...V lednu si pak vyzkoušíme skupinovou práci trochu změnit. Budeme pracovat ve skupinách celý týden a každá skupina bude plnit každý den jiný úkol. Věříme, že jsme na sobě zapracovali a práce nám půjde pěkně od ruky.

Úklid po práci

Takhle nezdravíme!