Sběr papíru

Jako každý rok jsme se zapojili do sběru papíru. Letos jsme se domluvili, že nám více než na vítězství záleží na tom, aby každý žák přispěl nějakým tím kilogramem. Někteří žáci byli zodpovědní a bez připomínání sběr přinesli. Některým se to muselo neustále připomínat, za některé to udělali rodiče a žáci třeba ani nevěděli, že sběr "přinesli". Nakonec se nám ale podařilo, že jsme jako jediná třída dokázala NEMOŽNÉ.Každý žák (i učitelka) sběr přinesli. A největší odměnou (tedy až po dortu) byla pochvala paní ředitelkou ve školním rozhlase. Celkově jsme se pak jako třída umístili na 3.místě.

Také jsme se pokusili o to, že celkový počet kilogramů za naši třídu bude 1t a to se nakonec povedlo. Celkem jsme přinesli 1 023 kg papíru.

A příští rok se pokusíme být ještě lepší a zodpovědnější.

Nejvíce letos přinesl: Vojta Macek 150kg, David Vařílek 144 kg, Natálka Tomanová 113 kg.

POZOR:

Od pondělí 8.4. do čtvrtka 18.4. proběhne sběr papíru.V garáži vedle školy.

Ráno 7.00-7.50hod. a odpoledne 13.30-14.30hod.

V úterý až do 16.hodin.

Papír musí být zvážený a pevně svázaný.

Sběr