Matematická olympiáda

V úterý 12.3. se zúčastnili tři žáci z naší třídy matematické olympiády v Třebíči.Byl to Michal Baron, Artur Staněk a David Vařílek. Na výsledky je ještě brzy, ale ať už to dopadne jakkoliv, jsem ráda, že kluci sebrali odvahu.Všichni takoví nebyli, přestože ve školním kole byli také úspěšní.Příští rok budou mít jistě další šanci:-)

Pozor, výsledky jsou tu: Z kluků se umístil pouze Artur Staněk na krásném 13.místě mezi čtvrťáky, kterých se zúčastnilo opravdu mnoho.

Velká gratulace:-)

Dále se všichni žáci zúčastnili matematické soutěže MATEMATICKÝ KLOKAN, kde jsme byli v kategorii

4.-5. třídy úspěšní:-)

1.místo Michal Baron (celkový vítěz mezi 4.-5.třídou)