Expedice Jedov

Expedice Jedov se tentokrát velmi vydařila.  Počasí nám přálo, nálada byla výborná, všichni se k sobě navzájem  pěkně chovali a program byl také bohatý. Cestou do Jedova jsme nasbírali dřevo na táborák, při kterém jsme večer  opekli špekáčky a zazpívali si. Přijely se  za námi podívat p. vychovatelka Fleková a uč. Kratochvílová, které se zapojily společně s tř. učitelkou a p. asistentkou  do soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Vystoupení byla originální a nezapomenutelná. Do soutěže se zapojili dospělí a všichni žáci. Hlavní organizátor byl Milan Bednář, který vzorně celou soutěž připravil. Na programu byl zpěv,tanec, vtipy a ukázka bojového umění. Před spaním Stezka odvahy a druhý den plno sportovních her a zábavy. Velký úspěch měla kouzelná Šamanská píseń. Náš pobyt opět utužil dobré vztahy mezi kamarády a zůstanou nám pěkné vzpomínky.

Jedov

Srpen 2020

« Červenec 2020 Září 2020 »

Přednáška pro rodiče

07. 07. 2020

Přednáška pro rodiče

Každé dítě je génius, objevte jeho skryté talenty. Unikátní seminář Odemykání dětského potenciálu pomáhá dětem pochopit, jaké jsou jejich individuální talenty a odhaluje možnosti, jak je využívat.