Expedice Jedov

Hola hola, škola volá:-)A Jedov taky. Opět jsme se vydali na expedici do Jedova. Tentokrát nás provázela Bílá paní, rytíři a princezny. Jsme už zkušení výletníci, takže jsme celý pobyt bez potíží zvládli.Opekli jsme si špekáčky, zazpívali jsme si u ohně a když se setmělo, čekala nás dlouho očekávaná stezka odvahy. Tam na nás letos čekala Bílá paní, která nám dala za naši odvahu kartičky rytířů, které jsme se snažili získat.Také jsme plnili úkoly, soutěžili a hráli plno her. Kartičky jsme nasbírali všichni, takže jsme mohli být pasováni na rytíře a princezny. U toho jsme se opravdu nasmáli. Rodičům mooooc děkujeme za buchty, jablíčka, hrušky, zeleninu......:-)

Expedice Jedov

Expedice Jedov stezka odvahy

Říjen 2019
  • Rodičovský den
  • Zahradní šerpovací slavnost
  • Divadelní představení Třebíč - 2. st.
  • Státní svátek
  • Podzimní prázdniny (29 - 30)
  • Podzimní prázdniny (29 - 30)

« Září 2019 Listopad 2019 »

Šerpování

14. 10. 2019

Šerpování

V pátek 5.10.2019 proběhlo tradiční šerpování prvňáčků.