Expedice Jedov

Na Jedov jsme tentokráte vyrazili až v úterý 16.září. Ukázalo se, že výběr termínu byl správný, protože nám přálo počasí, neboť, jak víme, skoro celé září propršelo.
Po odpoledním vyučování jsme se za dvě hodiny sešli u školy a vyrazili směr Jedov. Do základny jsme dorazili někdo s houbami, někdo se dřevem na večerní opékání buřtíků.
Po ubytování jsme si doplnili zásoby dřeva na večer a na chvíli si sesedli kolem ohniště, kde jsme si zahráli hru na poznání a vnímání přírody - přírodní koktejl  a hru "po své pravici chci mít...". Protože jsme měli hlad, opékali jsme si buřty a krásně hráli a zpívali při táboráku. Večer jsme si zpestřili stezkou odvahy. Někdo se bál trošku více, ale nakonec si všichni cestu potmě k lesu vyzkoušeli.
Ráno po snídani jsme si zahráli dovádivé hry. Všichni jsem se těšili na Petra Krátkého a Jéňu Marka, kteří nám zpříjemnili pobyt hrami na důvěru a velkou hrou na šifry.
Po obědě jsme si proběhli trať formule. Trať pro tuto hru pomáhal připravovat Kuba Bernat a Peťa Houška. Byl to velký boj skupin: Špeci, (J)elita, Mochomůrky, Andulky, Cipýsci. Výhráli všichni = všichni se snažili. Poté jsme uklidili pokoje a odcházeli a rozjížděli se domů. Škoda, že expedice Jedov byla tak krátká a my museli jet domů. Těšíme se na další výlety.

Další foto

Jedov

tn_obrazek_9080.jpg

tn_obrazek_9079.jpg

tn_obrazek_9078.jpg

tn_obrazek_9076.jpg

tn_obrazek_9075.jpg

tn_obrazek_9074.jpg

Říjen 2020
  • Plavecká výuka 2. a 3. tříd
  • Ředitelské volno - vzdělávání ped. sboru
  • Státní svátek - Den vzniku samostatného Československa
  • Podzimní prázdniny (26 - 30)

« Září 2020 Listopad 2020 »

Krizové opatření vlády

13. 10. 2020
Docházka dětí zdravotníků a dalších profesí. Školou, která byla určena, aby se o tyto děti v období uzavření ostatních škol postarala, je ZŠ Husova. Informace najdete zde.