Dopravní výchova

Dnes jsme hned ráno vyrazili na dopravní hřiště. Nejdříve jsme si v učebně s panem instruktorem napsali test a potom jsme teprve mohli jezdit na kole. Test lehký nebyl, pouze pět z nás získalo průkaz. Nejlépe test napsal Artur Staněk, získal jako jediný plný počet bodů. Pan instruktor nám řekl, že žádná škola tolik bodů nezískala. Další úspěšní byli: Bára Oulehlová, Filip Dvořák, Tomáš Pěnkava,Michal Baron.

Ostatní zjistili, že mají největší problém s křižovatkami, takže je budou trénovat. Hned jsme se dohodli s naší paní učitelkou a ta nám mailem poslala testíky s křižovatkami.

Na kole to ale také jednoduché nebylo. Někteří z nás se předváděli, jak umí rychle jezdit, ale dopravní předpisy nedodržovali. To ale bylo nebezpečné. Naštěstí se nic vážného nestalo a nás to moc bavilo.

V pátek jede Artur a Filip na velkou dopravní soutěž na letiště a my jim přejeme hodně štěstí:-)

A hlavy vzhůru. Kdo průkaz nezískal, bude mít ještě možnost opravy:-)

Dopravní výchova