BESEDA S PANEM ŘEZANIOU

Dnešní den nás ve škole navštívil pan Řezanina - autor naší oblíbené knihy Damídci. S ním za námi v uniformách přišly paní Janoušková, která pro nás vše připravila a mluvčí letiště.

Byl to příjemně strávený čas. Pan Řezanina nám povyprávěl o svém životě, o tom, jak kniha vznikala. Pak nám z knihy jeden příběh přečetl. A jestli jsme u toho dávali pozor, jsme si ověřili v kvízu. A protože pan Řezanina uvažuje o 2. dílu, zkusili jsme vymyslet nějaké nové Damídky. A na závěr jsme dokonce dostali odměny a nejlepší byla autogramiáda.

Už teď se těšíme na druhý díl:-)

BESEDA