Zdravá svačina

V posledních hodinách ČajSu jsme se učili o podzimu, o sklizni ovoce a zeleniny, udělali jsme si ve třídě i malou výstavku, poznávali jsme druhy ovoce a zeleniny a také jsme si povídali o zdravé výživě.

Ve středu 23.10. jsme si vyzkoušeli ve školní kuchyňce přípravu zdravé svačiny. Rozdělili jsme se do 3 skupin a každá skupina měla za úkol umíchat pomazánku a nazdobit jednohubky.

Všichni jsme se zápalem míchali, krájeli, mazali a zdobili a naše svačina se podařila. Navzájem jsme ochutnali své dobroty, nabídli jsme i našim spolužákům z 1. A.

Určitě si zase nějaké to vaření zopakujeme.

Zdravá svačina