Vánoční vystoupení

Vystoupení a den otevřených dveří

28. listopadu proběhlo na náměstí v Náměšti tradiční rozsvěcování vánočního smrku. S tímto programem byl spojen také školní jarmark a den otevřených dveří v naší škole. Rodiče mohli navštívit školu, prohlédnout si vybavení jednotlivých tříd a také si v mnoha třídách vyzkoušet práci na interaktivních tabulích.

Poděkování patří všem dětem, které se zúčastnily tohoto programu. Některé děti ze třídy se zapojily do hudebního programu, některé bubnovaly a některé se staly dokonce postavičkami živého Betlému.
A třešnička na dortu - letos jsme měli dokonce živého Ježíška!

vánoční vystoupení

• Plavecký výcvik - 2.,3. tř.

« Říjen 2018 Prosinec 2018 »

Předvánoční Praha

12. 11. 2018