Vánoční vystoupení

Vystoupení a den otevřených dveří

28. listopadu proběhlo na náměstí v Náměšti tradiční rozsvěcování vánočního smrku. S tímto programem byl spojen také školní jarmark a den otevřených dveří v naší škole. Rodiče mohli navštívit školu, prohlédnout si vybavení jednotlivých tříd a také si v mnoha třídách vyzkoušet práci na interaktivních tabulích.

Poděkování patří všem dětem, které se zúčastnily tohoto programu. Některé děti ze třídy se zapojily do hudebního programu, některé bubnovaly a některé se staly dokonce postavičkami živého Betlému.
A třešnička na dortu - letos jsme měli dokonce živého Ježíška!

vánoční vystoupení

Červenec 2020

« Červen 2020 Srpen 2020 »

Přednáška pro rodiče

07. 07. 2020

Přednáška pro rodiče

Každé dítě je génius, objevte jeho skryté talenty. Unikátní seminář Odemykání dětského potenciálu pomáhá dětem pochopit, jaké jsou jejich individuální talenty a odhaluje možnosti, jak je využívat.