Vánoční besídka

V úterý 18.12.2018 proběhla vánoční besídka pro rodiče.  Program jsme připravovali přes měsíc a chtěli jsme ukázat, co všechno umíme.
    Začátek jsme pojali tradičně zpěvem a hrou na hudební nástroje. Ukázali jsme , že rádi tvoříme a přečetli tři ukázky ze slohových prací. Máme rádi humor, proto si někteří z nás připravili vtipné hlášky, vtipy a napodobili známé reklamy z televize.
     Vrcholem vystoupení bylo divadlo o narození Ježíška. Krásný příběh o příchodu Marie a Josefa  jsme nacvičovali jako dvojrole. Bylo nám líto,že by někteří nadějní herci nepředvedli svá vystoupení,a proto jsme příběh zahráli dvakrát. V druhé verzi nám paní učitelka dala trochu volnější ruku a my si jej mohli poupravit. Rodiče nás za naše výkony odměnili potleskem.
      Taneček na závěr ukončil naše vystoupení a my mohli ochutnat všechny ty dobroty, co nám rodiče a další hosté nanosili, čímž jim moc děkujeme!!
       Druhý den jsme divadlo zahráli i svým mladším spolužákům. I zde jsme sklidili velký potlesk.

besídka

Červenec 2021

« Červen 2021 Srpen 2021 »

Rozloučení deváťáků

11. 07. 2021

Rozloučení deváťáků

I letos proběhlo slavnostní předání závěrečných vysvědčení žákům devátého ročníku na farské zahradě.