v Biskupicích byla Šárka

Začátek našeho skoroprázdninového pobytu v Biskupicích byl plný překvapení. Hned ráno na nás totiž u autobusů nečekala naše paní učitelka, ale paní vychovatelka Šárka. Paní učitelka totiž náhle onemocněla. My jsme na ni ale mysleli a přáli jí brzké uzdravení.

Druhé překvapení nás zastihlo v Biskupicích na návsi, když se pan řidič rozhodl, že úzkou uličkou neprojede a tudíž jsme museli docela pěkný kus cesty mašírovat po svých. Zvládli jsme to ale bez ztráty kytičky i některých spolužáků a úspešně jsem dorazili do tábora.

V táboře začalo velké vybalování. Největším oříškem pro nás bylo povlékání postelí a polštářů, ale naše hodné kamarádky z deváté třídy nám s tím pomohly.

A už nás čekalo jedno dobrodružství za druhým - vyráběli jsme krásná trička, na fotbalovém hřišti jsme každou volnou chvíli proháněli mičudu, druhý den jsme putovali za pokladem a na téměř dvaceti stanovištích si ověřili své znalosti a dovednosti z oblasti přežití v přírodě a zdravovědy, večery jsme strávili u táboráků se zpěvem a opékáním špekáčků.Před spaním nám sice bylo trošku smutno, ale jsme stateční a tak jsme to zvládli.

V Biskupicích se nám moc líbilo a už se těšíme za pár let znovu! :)

tn_obrazek_8641.jpg

tn_obrazek_8640.jpg

tn_obrazek_8639.jpg

tn_obrazek_8638.jpg

tn_obrazek_8637.jpg

tn_obrazek_8636.jpg

Tisknout
Co děláme jinak než ostatní


Dále Vás může zajímat

                                                                                                                               esfeuMinisterstvo školstvíOPkalibro                  aisis         

© 2019, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing