SOUTĚŽ MALÝCH ZPĚVÁČKŮ

V letošním roce se mohla znovu obnovit tradice pěvěcké soutěže ,, Komenského slavíček,,

Školní kolo proběhlo 24. března. Tolik odvážných zpěváčků z naší třídy jsme nečekali. Předvedli svůj výkon před velmi početným publikem.  Obdivujeme jejicho odvahu. Na žádném z nich nebyla vidět  tréma. Poradili si s doprovodem. Dokonce někteří předvedli skladbu u s vlastním doprovodem na hudební nástroj.

Vítězkou třídního kola se stala Viktorka Adamová, dále se umístila Adélka Kafková a Mikuláš Nekvasil. Všem účastníků soutěže byl předaný upomínkový diplom a malá odměna. Gratulujeme.

tn_obrazek_22856.jpg

tn_obrazek_22855.jpg