Školní soutěž tříd ve sběru papíru

Hurá! Naše třída obsadila 2. místo ve školní soutěži ve sběru starého papíru.

Starý papír přinesl každý podle svých možností, ale důležité bylo, že přinesli úplně všichni žáci. To bylo shánění a sbírání. Půdy, sklepy, kůlny a dokonce i papíry z kontejnerů nezůstaly bez povšimnutí. Nejlepší sběrač z naší třídy je Zdeněk Soucha. Dostal speciální odměnu. My všichni jsme dostali báječný ovocný řezík. Mňam!

Velké poděkování patří i rodičům, kteří určitě mají na našem úspěchu velkou zásluhu. Děkujeme.

tn_obrazek_4136.jpg

tn_obrazek_4135.jpg