Schránka důvěry

Schránka důvěry je pro toho, kdo má nějaký problém, který ho trápí nebo se s ním bude stydět komukoliv svěřit.
Někdy ať děláme co děláme, dostáváme se do situace, se kterou si nevíme rady. Nebo se může stát, že člověk šlápne “vedle”, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Schránka důvěry je tu pro každého, kdo:
- má konflikty se spolužáky a chtěl by je vyřešit
- má problém v komunikaci s rodiči, s učitelem, se spolužáky, s kamarády, se sourozenci nebo i s někým jiným
- má pocit, že mu někdo ubližuje, a neví, co s tím
- má pocit, že je ubližováno někomu jinému
- potřebuje pomoc nebo poradit v nějakém jiném školním problému, který ho trápí
- chce se svěřit s nějakou jinou důvěrnou osobní věcí, která ho znepokojuje
- má dobrý nápad a chce ho nějakým způsobem realizovat
- něco na škole postrádá
- je s něčím ve škole nespokojený
- nebo si třeba jen potřebuje o něčem popovídat

Svěř se se svým problémem anonymně SCHRÁNCE DŮVĚRY prostřednictvím kontaktního formuláře. (Pokud nechceš uvádět své jméno a příjmení, napiš třeba Jan Novák.)

Dotazy putují k výchovné poradkyni a podle typu problému  mohou být zapojeni do řešení i další učitelé.

Pro dobré a rychlé řešení  je důležité, aby byla konkrétní věc popsána co nejpodrobněji, aby bylo jasné, co a kde je třeba řešit.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

• Velikonoční prázdniny

« Únor 2024 Duben 2024 »

Okresní kolo zeměpisné olympiády

12. 03. 2024
 Žáci naší školy bodovali v okresním kole zeměpisné olympiády.