Poslední školní den roku 2012

Poslední školní den roku 2012 jsme se vlastně vůbec neučili. Do školy jsme přišli pouze na čtyři hodiny.

Hned první hodinu nás čekalo povídání a také nadílka. Nadílka byla netradiční - dárečky jsme dělali sami sobě. Každý z nás vyrobil nějaký maličký dáreček a ten donesl do školy. Každý balíček dostal nálepku s číslem a při nadílce jsme si vlastně losovali. Podařilo se - nikdo si nevylosoval dáreček, který sám vyrobil. Dárečky udělaly radost - všichni se snažili udělat kamarádům radost, dárečky byly fakt od srdíčka.

Druhá hodina byla hodinou zpěvu. Všichni žáci od 1. do 5. třídy vytvořili vlastně sbor. Sešli jsme se ve druhé třídě, kde na nás u klavíru čekala paní učitelka Malá. Společně jsme si zazpívali vánoční písně i koledy. Hodina velice rychle utekla. A že se nám dařilo - koukněte!

Po svačině jsme vyrazili na zimní stadion. Tam jsme procvičili svoji obratnost a pořádně jsme se protáhli. Před polednem jsme se rozešli domů plni očekávání, co zajímavého nám přinesou sváteční dny.

Tak tedy hezké prožití svátečních dnů a hodně štěstí v novém roce nám všem.

Další foto

Nadílka_21.12.2012