Zajímavé a poučné ...

16. října 2015 proběhl již potřetí na naší škole projekt o globálních problémech lidstva Fair Trade – Na Zemi. Žáci devátých tříd provázeli svoje mladší spolužáky projektem, který pomocí „deformovaných map“ popisuje problémy lidstva v daných světových regionech. Při vzájemném srovnání „deformovaných map“ a běžných typů map vystupuje na povrch problém chudoby, zdraví a zdravotní péče, dětské úmrtnosti, kácení deštných lesů, zemědělství v rozvojových zemích, nedostatku pitné vody, vzdělání a práce dětí.

I naše třída měla možnost zúčastnit se tohoto zajímavého programu a zamyslet se nad problémy, které náš svět ohrožují.

Děkujeme deváťákům a paní učitelce Mašíčkové za pěkně a srozumitelně připravené a podané informace.

Program se nám moc líbil.

Červenec 2018

« Červen 2018 Srpen 2018 »

Úřední hodiny o prázdninách 2018

09. 07. 2018
Úřední hodiny o prázdninách budou vždy ve středu dle rozpisu.