Pěvecká soutěž

Jistě znáte pořad Tvoje tvář má známý hlas. Znáte ho z televize a z naší vánoční besídky. A po dnešku i z naší školy, kde se konala pěvecká soutěž na toto téma. A stálo to za to. V úvodu nás mile překvapily paní učitelky z poroty, které vystoupily s písní a tancem a byly celé v růžovém:-) No a potom vystupovaly děti od těch nejmenších. Porota to měla velmi těžké, protože si všechny děti připravily krásné písně i kostýmy.

Zaslouženě ale vyhrál Milan Bednář, který zpíval francouzsky.

Naši třídu reprezentovaly: Aneta Chytková, Nikol Herodkovbá, Tereza Smrčková a Tereza Šanderová:

DĚVČATA DĚKUJEME, POŘÁDNĚ JSTE TO TAM ROZJELY:-)

Pěvecká soutěž