Malujeme ve sněhu

Letošní zima nám moc sněhu nepřála - alespoň ne v době, kdy jsme jej mohli využít společně se třídou. Naštěstí nám ještě v březnu sníh napadl. Bylo to sice na krátkou dobu, ale bylo ho dost. Proto jsme vyrazili raději hned na školní hřiště. To se stalo na hodinu našim malířským plátnem.

Pracovali jsme ve dvou skupinách. Měli jsme za úkol vyjádřit cokoli nás napadne, když se řekne SVĚT. Pracovali jsme usilovně. Po skončení si skupiny svá díla vzájemně představily - jedni vytvořili část městečka, druzí zase sluneční soustavu.

Všichni byli pochváleni - dokázali logicky prezentovat, proč zrovna tato dílka vytvořili.

Malujeme ve sněhu_19.3.2013