Karnevalový den

Na karnevalový den jsme se všichni těšili. Nikdo nepodcenil přípravu a každý pečlivě rozvažoval jaké řemeslo nebo profesi bude představovat.

Jsme třída sportovců tak nesměli chybět profesionální fotbalisté a fotbalistky, hokejista.Těm dělal doprovod sportovní komentátor a  kameraman. Dále se objevili tři policisté, moc jim ta uniforma slušela. Dvě popové zpěvačky. Hezkou maskou byla  paní doktorka. Měli jsme i kuchaře Ládˇu Hrušku a kuchařinky. Velkou skupinu tvořily holky modelky a kadeřnice. Estetickou část zajišťovala malířka Ema. No a samozřejmě nechyběl ani zahradník. Novým oborem byl včelař. Profese hodinového manžela se někomu zdála legrační, ale myslím, že tento obor má velkou budoucnost.

Děkuji také rodičům, kteří dětem pomohli s přípravou masek.

modelky a zpěvačky

malířka

zahradník a včelař

kuchařky a kuchtík

hokejista a lékařka

karneval

Únor 2023
  • Pololetní prázdniny
  • Jarní prázdniny (20 - 24)

« Leden 2023 Březen 2023 »

Lyžařský výcvikový kurz

17. 01. 2023

Lyžařský výcvikový kurz

Druhý týden v lednu žáci sedmého a pátého ročníku tradičně vyrazili na lyžařský kurz do Malé Morávky.