EXPEDICE JEDOV

Na letoštní expedici do Jedova se všichni moc těšili. Po půl roce jsme si mohli hrát a vyprávět si se všemi kamarády. Počasí nám také přálo. Svítilo sluníčko a tak jsme vyráběli, hráli si i jedli venku.

Celá expedice byla zaměřená na zážitky. Učivo o životě ve středověk u zajímalo všechny a tak jsme si hráli na Rytíře srdce. Dočkali jsme se táboráku, zpěvu. Byla i velká středověká hostina - kosti házeli na zem. U táboráku nás pasoval rytíř Petr na Rytíře srdce. Večer byla i cesta se světlem.

Ráno jsme vyráběli vlastní erby, vymýšleli si rytířské jméno, seznámili se s pravidly rytířů. Velkým překvapením byly kostými. S nadšením se všichni oblékli za dámy a rytíře - tanečníky. Nacvičovali jsem středověké tance a uspořádali velký bál na trávníku.

Stihli jsme si i zahrát fotbal, kolotočovat se, pobíhat po trávníku - každý jak měl sílu a náladu. Zkusili jsme střílet z luku.

Všichni jsme byli moc spokojení a šťastní. Veselou náladu si přineseme i do třídy.

Odpolední dýchánek

Dámy při dýchánku II

Dámy při dýchánku

Tanec dam a rytířů

hostina

střelba z luku

Říjen 2020
  • Plavecká výuka 2. a 3. tříd
  • Ředitelské volno - vzdělávání ped. sboru
  • Státní svátek - Den vzniku samostatného Československa
  • Podzimní prázdniny (26 - 30)

« Září 2020 Listopad 2020 »

Krizové opatření vlády

13. 10. 2020
Docházka dětí zdravotníků a dalších profesí. Školou, která byla určena, aby se o tyto děti v období uzavření ostatních škol postarala, je ZŠ Husova. Informace najdete zde.