Expedice Jedov

Druhý zářijový týden se naše šestá třída vydala na tradiční "Expedici do Jedova". Protože jsme přivítali nové spolužáky i třídní paní učitelku, zaměřili jsme se na vzájemné poznání a vytvoření fungujícího kolektivu. Počasí nám přálo a mohli jsme společný čas trávit venku. První den jsme se snažili společnými silami rozplést Gordický uzel a nanosit dříví na večerní táborák. Zahřáli jsme se a opekli buřty i díky obyvatelům Jedova, kteří nám poskytli chybějící zápalky. Pár odvážlivců si vyzkoušelo stezku odvahu. Druhý den ráno nás budilo sluníčko a i když někteří nespavci ponocovali, zvládli hry a stavění domečků v lese s dobrou náladou. Jedov jsme zvládli všichni na jedničku a budeme se těšit zase za rok! Moc děkujeme všem maminkám a babičkám za obstarání bohatého občerstvení, nikdo nezůstal hlady :-)

Jedov

Jedov - uzel

Jedov - buřty

Jedov - stezka odvahy

Jedov - rozcvička

Leden 2022

• Vánoční prázdniny (23 - 02)
  • Vánoční prázdniny (23 - 02)
  • Pololetní vysvědčení

« Prosinec 2021 Únor 2022 »

Preventivní testování a trasování na školách

25. 01. 2022
 Sledujte novinky v preventivním testování a trasování na školách.