Expedice Jedov

Druhý zářijový týden se naše šestá třída vydala na tradiční "Expedici do Jedova". Protože jsme přivítali nové spolužáky i třídní paní učitelku, zaměřili jsme se na vzájemné poznání a vytvoření fungujícího kolektivu. Počasí nám přálo a mohli jsme společný čas trávit venku. První den jsme se snažili společnými silami rozplést Gordický uzel a nanosit dříví na večerní táborák. Zahřáli jsme se a opekli buřty i díky obyvatelům Jedova, kteří nám poskytli chybějící zápalky. Pár odvážlivců si vyzkoušelo stezku odvahu. Druhý den ráno nás budilo sluníčko a i když někteří nespavci ponocovali, zvládli hry a stavění domečků v lese s dobrou náladou. Jedov jsme zvládli všichni na jedničku a budeme se těšit zase za rok! Moc děkujeme všem maminkám a babičkám za obstarání bohatého občerstvení, nikdo nezůstal hlady :-)

Jedov

Jedov - uzel

Jedov - buřty

Jedov - stezka odvahy

Jedov - rozcvička

Listopad 2023

« Říjen 2023 Prosinec 2023 »

Píseň pro Náměšť

26. 11. 2023

Píseň pro Náměšť

Přesně 100 let od chvíle, kdy Náměšť byla povýšena na město, představuje Adam Čechovský svoji novou píseň -  Píseň pro Náměšť.