Expedice Jedov

Jen co skončily prázdniny a my nastoupili do školy jako třeťáci, už tu byl náš oblíbený Jedov. Tentokrát šla naše třída do Jedova jako první. A jelikož nedávno skončila Olympiáda v Riu, nazvali jsme letošní pobyt RIO JEDOV. Čekaly nás tam totiž různé zajímavé disciplíny, třeba běh s vodními bombami:-)Samozřejmě jsme museli vyvěsit vlajku ČR a poslechnout si naši krásnou hymnu. A medaile jsme si dokonce sami vyrobili. První den jsme ale museli splnit i jiné úkoly, kluci sami rozdělali oheň, abychom mohli opékat. Byli šikovní. A večer nás čekala stezka odvahy v malém deštíku. Letos byla náročná, museli jsme ke světýlku najít duhovou skleněnku, kterou potřebujeme do celoroční soutěže. Všem se nám to nakonec povedlo. A co se týče jídla, letos opět výýýýborné. Rodiče mají pochalu za buchty, ovoce, zeleninu a výborný salát:-)

Jedov

Říjen 2020
  • Plavecká výuka 2. a 3. tříd
  • Ředitelské volno - vzdělávání ped. sboru
  • Státní svátek - Den vzniku samostatného Československa
  • Podzimní prázdniny (26 - 30)

« Září 2020 Listopad 2020 »

Krizové opatření vlády

13. 10. 2020
Docházka dětí zdravotníků a dalších profesí. Školou, která byla určena, aby se o tyto děti v období uzavření ostatních škol postarala, je ZŠ Husova. Informace najdete zde.