Divadlo Radost

    ZPRÁVY O DIVADLE- PRÁCE ŽÁKŮ:

        Dnes v úterý 6.5.2014 jsme vstávali v 6.30 hodin, protože jsme měli s naší 3. třídou , 1. a 2. třídou jet do divadla Radost v Brně.Nejdřív jsme jeli do školní družiny. Potom jsme šli na most. Za chvíli přijel autobus a konečně se vydali na cestu. V  autobuse jsme seděl s Tomem Dočkalem, s ním sedím i v lavici. Konečně jsme odstartovali.
            Nejdříve jsme vyjeli ze zastávky a jeli směr Jinošov. Tam jsem viděl svůj dům.Potom jsme jeli přes Velkou Bíteš a dál už si to nepamatuji, protože jsem v autobuse spal.Pamatuji si akorát křik dětí, když jsem usínal.Po příjezdu do divadla jsme se měli dívat na Broučky.Začátek byl o tom, jak se brouček se jménem Brouček a beruška se jménem Beruška narodili. Tito dva hrdinové nás provázeli celým divadlem.Na konci představení se Brouček a Beruška vzali.
            Toma nejvíc zaujal červený měsíc, když broučci letěli svítit lidem na cestu.Mě zaujala žluna a chroust.Potom jsme jeli zpátky. Výlet se mi moc líbil.                 

                                                                                                  Kryštof Jansa, 3. třída

           Dne 6.5.2014 jsme jeli do divadla na Broučky. Bylo to o tom, že se broučkům narodil malý Brouček. Druhým broučkům se narodila Beruška. Jednoho dne na jaře byl Brouček velký a silný, tak letěl úplně poprvé. Brouček letěl s tátou a strejdou.Než odletěli, tak se sešla celá rodina. Jak už byli ve vzduchu, tak Brouček musel zůstat na velkém lupeni a táta letěl na jednu stranu a strejda na druhou. Než se oba vrátili, tak Brouček  uviděl netopýra a chrousta.Také ho napadla zlá žluna. Brouček volal o pomoc a než se táta se strejdou vrátili, měl Brouček zlomené křídlo.Vzali ho pak do náruče, dali do postele.
          Po chvilce přišla teta od Berušky a na křídlo mu dala mastičku.Musel ležet v posteli.Také přišli dva brouci a holka, která se jmenovala Verunka. Brouci byli zlí a posmívali se Broučkovi.Kradli mamince od Broučka koláčky, byli hrozní.
           Když se Brouček uzdravil, tak mu maminka řekla: "Broučku, už jsi velký, najdi si nevěstu.Beruška tě má ráda".Tak se brzy konaly dvě svatby: Brouček s Beruškou a Verunka se zlým broukem. KONEC.

                                                                                                      Sára Odehnalová, 3. třída

Tisknout
Co děláme jinak než ostatní


Dále Vás může zajímat

                                                                                                                               esfeuMinisterstvo školstvíOPkalibro                  aisis             

© 2019, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing