Akce Čistá Vysočina

Sbírání odpadků není zrovna příjemná práce, ale naši prvňáčci se  ujali tohoto úkolu s velkým nadšením a pracovitostí. Dostali jsme za  úkol zbavit nepořádku malý parčík před školou. Proč ne? Chodíme přes něho všichni každý den a tak chceme, aby byl pěkný a upravený. Co všechno jsme našli nás hodně překvapilo! Papírky od lízátek a sladkostí, svačinové sáčky ve křoví, to bychom ještě pochopili. Nechápeme ale, že většina odpadků bylo sklo z lahví! Copak my pijeme alkohol? Kdo sem ty sklenice vyhazuje a rozbíjí?

Tímto žádáme všechny pijany, aby si své lahve chodili vypíjet jinam a nedělali si z našeho parčíku zahrádku před hospodou. Rozbité sklo je pro nás nebezpečnější než pohozený papírek od lízátka.

Odpočinek po práci

Adam - hlavní plasťák