4. týden

Milí rodiče a deváťáci,

už počtvrté vás zdravím prostřednictvím webu naší třídy a přináším vám informace na nový týden. Protože je zároveň týdnem velikonočním, bude výuka zkrácená, abyste si také odpočinuli a načerpali energii z jarního sluníčka.

V tomto týdnu máte vložené úkoly pouze z hlavních předmětů - ČJ, AJ a M.

Zbývající čas věnujte doplnění nesplněných úkolů z ostatních předmětů a pokud jste něco nestihli vypracovat nebo zapomněli poslat, napravte to.

Máte už vše splněno? Odpočívejte, sportujte nebo můžete plnit výzvy a soutěže zveřejněných na webových stránkách školy. Kdo by se chtěl věnovat učení, vraťte se např. k nepovinným úkolům z předchozích týdnů nebo využijte on-line výuky.

Ráda bych pochválila za sebe i ostatní vyučující ty z vás, kteří pravidelně plní všechny povinné úkoly a těší nás, že máte zájem i o ty nepovinné.

Přeji všem krásné velikonoční svátky a buďte zdraví!

Tř. uč. Lenka Rybníčková

Březen 2021

« Únor 2021 Duben 2021 »

Krizové opatření vlády

27. 02. 2021
V souladu s usnesením vlády o přijetí krizového opatření k zajištění nezbytné péče o děti ve věku od 3 do 10 let a ve spolupráci s městy ORP byly určeny školy a školská zařízení, která budou péči zajišťovat.