Psaní perem

V 1. třídě jsme se dočkali velkého okamžiku – začali jsme psát perem! Po měsících pilného trénování tužkou jsme si mohli vyzkoušet, jaké to je psát jako „opravdoví školáci“. Děti se na pero moc těšily a psaní s ním si opravdu užiíváme :-)

Pečlivě se snažíme o krásné písmo a máme radot z každého povedeného řádku. NO ale  dál pilně trénujeme!

psaní

psaní

psaní

psaní

psaní

psaní

Tisknout


Kalendář akcí

Říjen 2010
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6
7
8 9 10
14 15 16 17
19
20
22 23 24
  • Podzimní prázdniny (27 - 29)
27
  • Podzimní prázdniny (27 - 29)
28
  • Podzimní prázdniny (27 - 29)
29
30 31

« Září 2010 Listopad 2010 »

RSSRSS

Novinky

Den Země

18. 05. 2026

 Den Země

 Ve čtvrtek 14. května jsme si na naší škole společně připomněli Den Země.

Celá novinka

Archiv novinek



Co děláme jinak než ostatní

Vzdělávejte se


Dále Vás může zajímat

                                              

                     

© 2026, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing