Mikuláš, čerti , andělé

        Tak zase po roce !

Průvod v čele s Mikulášem  byl doprovázen čerty a anděly. Za pořádného hluku se do naší třídy přišli podívat, aby zjistili, jak se nám daří, kdo je hodný a kdo by měl na svém chování trochu zapracovat. A že hříšníků jsme měli tedy letos opravdu dost !! ( a to ještě někteří raději hráli turnaj ve florbale nebo onemocněli:-) ) 

M+Č+A

M+Č+A

M+Č+A

M+Č+A

M+Č+A

M+Č+A

Tisknout




Co děláme jinak než ostatní

Vzdělávejte se


Dále Vás může zajímat

                                              

                     

© 2026, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing