Biskupice
A je to za námi. Škoda.Včera jsme se vrátili z třídenního pobytu v Biskupicích. Naposledy jsme tam byli jako třeťáci.I letos jsme si to tam patřičně užili. Nechybělo výborné jídlo, bojovka v lese, noční hra, opékání špekáčků, sporty, rozlučka s deváťáky.............Více na fotografiích:-)
Doplňující obsah
Kalendář akcí
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novinky
Co děláme jinak než ostatní
Nejhledanější a nejzajímavější
Vzdělávejte se
Dále Vás může zajímat
© 2026, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek
Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing




