Sociální a jiné dovednosti našich dětí

Hlavní myšlenkou projektu je podpora rozvoje sociálních a dalších kompetencí žáků. Prudký rozvoj společnosti v posledních letech se odráží na životě v rodinách a spíše negativně ovlivňuje rodinný život. Děti přichází do škol vybaveny jinými dovednostmi, než očekávají učitelé. Roste význam sociální role školy. Rozdíl mezi školami není tolik v např. technickém vybavení škol, ale právě v míře zvládnuté socializace. Naše škola chce podporovat rozvoj dovedností žáků a stavět na jejich zvládnutí kvalitní výuku. Předkládaný projekt se chce výrazně podílet na rozvoji těchto dovedností žáků. Týká se všech 260 žáků školy ve věku 6-15 let, částečně i rodičů, veřejnosti, dalších škol v Náměšti nad Osl.(Běh naděje). Jednotlivé části projektu jsou zaměřeny na rozvoj tolik potřebných především sociálních kompetencí dětí.

Říjen 2019
  • Rodičovský den
  • Zahradní šerpovací slavnost
  • Divadelní představení Třebíč - 2. st.
  • Státní svátek
  • Podzimní prázdniny (29 - 30)
  • Podzimní prázdniny (29 - 30)

« Září 2019 Listopad 2019 »

Šerpování

14. 10. 2019

Šerpování

V pátek 5.10.2019 proběhlo tradiční šerpování prvňáčků.