Sociální a jiné dovednosti našich dětí

Hlavní myšlenkou projektu je podpora rozvoje sociálních a dalších kompetencí žáků. Prudký rozvoj společnosti v posledních letech se odráží na životě v rodinách a spíše negativně ovlivňuje rodinný život. Děti přichází do škol vybaveny jinými dovednostmi, než očekávají učitelé. Roste význam sociální role školy. Rozdíl mezi školami není tolik v např. technickém vybavení škol, ale právě v míře zvládnuté socializace. Naše škola chce podporovat rozvoj dovedností žáků a stavět na jejich zvládnutí kvalitní výuku. Předkládaný projekt se chce výrazně podílet na rozvoji těchto dovedností žáků. Týká se všech 260 žáků školy ve věku 6-15 let, částečně i rodičů, veřejnosti, dalších škol v Náměšti nad Osl.(Běh naděje). Jednotlivé části projektu jsou zaměřeny na rozvoj tolik potřebných především sociálních kompetencí dětí.

Únor 2019

• Pololetní prázdniny
  • VII. školní ples

« Leden 2019 Březen 2019 »

VII.školní ples

19. 02. 2019
Dne 15. února proběhl již VII. školní ples.