Učime se na zahradě

Člověk má 5 smyslů. Druháci mohli všechny smysly procvičit a vyzkoušet v naší krásné školní zahradě. Pracovali, zkoumali, spolupracovali s ostatními spolužáky, hráli si, svačili a to všechno stihli během celého dopoledne na školní zahradě. HMAT - uklízeli záhony, pracovali s nářadím, vytvořili nový záhonek a zaseli ředkvičku SLUCH - co slyším na zahradě, orientovat se podle sluchu v prostorách zahrady CHUŤ A ČICH - ochutnáváme bylinky a poznáváme podle vůně ZRAK - pozorujeme celou zahradu a hledáme Také zahradní matematika všechny bavila, zvlášť, když odměnou byl po vyřešení šifry malý poklad. Ve třídě pak děti ještě zpracovávaly svoje zážitky do vypravování Jak jsme se učili na zahradě. Vznikly tak velmi pěkné záznamy o projektu doplněné i pěknými obrázky.

Všichni si učení užívali

Poklad!!

Zahradní matematika

Co vidím?

Co jím?

Očicháváme květiny

• Plavecký výcvik - 2.,3. tř.

« Říjen 2018 Prosinec 2018 »

Předvánoční Praha

12. 11. 2018