Naše úspěchy

Školní rok 2017/2018

Dějepisná olympiáda - školní kolo

1. - 2. místo                             Dvořáček Jakub                     51,5 bodů                                                
1. - 2. místo Schell Ondřej 51,5 bodů
3. místo Staněk Artur 48 bodů

Školní rok 2016/2017

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

Umístění ve svých kategoriích:

 

22. místo                         Tereza Obrová                                           6. ročník                                     
10. místo Daniel Vala 7. ročník
11. místo Ondřej Schell 7. ročník
22. místo Artur Staněk 8. ročník

  

Stavíme s Merkuru - Alternátor Třebíč

1. místo             Oldřich Kos,  Karolína Bauerová, Tomáš Brabec, Filip Dvořák, Artur Staněk               

Duhová notička - ZŠ Husova - 30.3.2017

kategorie 4. - 5. třída    
3. místo Milan Bednář                                    4.B                                                    

Pythagoriáda - okresní kolo

1. místo                                 Eva Dufková                                   

5.B                                                                         

Matematický klokan

kategorie Benjamín
okres Třebíč                                   5. místo Antonín Zatloukal 7. třída
kategorie Klokánek
okres Třebíč 1. místo                              Eva Dufková                                5.B
kraj Vysočina 3. místo Eva Dufková 5.B

Okresní kolo matematické olympiády - Třebíč

3. místo                              Jakub Dohnal                                               7. třída                                     
8. místo Daniel Vala 7. třída
9. místo Ondřej Schell 7. třída

Mezinárodní matematická soutěž Pangea - umístění v Kraji Vysočina

7. ročník  -  250 účastníků            
1. místo Daniel Vala                                        7. třída                                      
2. místo Lucie Chadimová 7. třída
5. místo Antonín Zatloukal 7. třída
8. ročník - 284 účastníků
6. místo Artur Staněk 8. třída
6. ročník - 280 účastníků
11. místo Tomáš Dočkal 6. třída

Olympiáda z českého jazyka – okresní kolo

kategorie 8. - 9. ročník, celkem se zúčastnilo  36 žáků.

6. místo                        Vlachová Tereza                                                9. ročník                                         
15. místo Brožová Kateřina 9. ročník

Školní kolo recitační soutěže

Okresní kolo dějepisné olympiády:


Zúčastnilo se 38 žáků. Celkový počet bodů 100.

20. místo                Staněk Artur                                      8. ročník                        62 bodů                          
22. místo Bauerová Karolína 8. ročník 61 bodů
24. místo Vlachová Tereza 9. ročník 60 bodů

Školní kolo dějepisné olympiády:


Zúčastnilo se 43 žáků.  Celkový počet 60 bodů.

1. místo                    Vlachová Tereza                             9. ročník                         50 bodů                 
2. místo Staněk Artur 8. ročník 43 bodů
3. místo Bauerová Karolína 8. ročník 42 bodů

Olympiáda z anglického jazyka – okresní kolo


kategorie 6. – 7. ročník
Celkem se zúčastnilo  26 žáků. Maximální počet bodů 90.

7. místo              Hřímalová Iva                                       7. ročník                      73 bodů                             
10. místo Chadimová Lucie 7. ročník 67 bodů

Olympiáda z anglického jazyka – okresní kolo


kategorie 8. - 9. ročník
Celkem se zúčastnilo  40 žáků. Maximální počet bodů 90.

6. místo                Vlachová Tereza                                  9. ročník                     75 bodů                      
14. místo Růžičková Anna 9. ročník 67 bodů

Olympiáda z anglického jazyka - školní kolo


kategorie 6. – 7. ročník
Celkem se zúčastnili  3 žáci.

1. místo                        Chadimová Lucie                              7. ročník                                                  
2. místo Hřímalová Iva 7. ročník
3. místo                     Domente Sergiu                          7. ročník

Olympiáda z anglického jazyka - školní kolo


kategorie 8. - 9. ročník
Celkem se zúčastnili  4 žáci.

1. místo                     Vlachová Tereza                              9. ročník                                                       
2. místo Růžičková Anna 9. ročník
3. místo Staněk Artur 8. ročník
Brožová Kateřina 9. ročník

Olympiáda z českého jazyka - školní kolo


kategorie 8. - 9. ročník
Celkem se zúčastnilo  13 žáků. Maximální počet bodů 33.

1. místo Vlachová Tereza 9. ročník                         28 bodů               
2. místo Brožová Kateřina                                    9. ročník 26 bodů 
3. místo Staněk Artur 8. ročník 25,5 bodů                         
4. místo               Klímová Magdaléna                  9. ročník 22 bodů 

 

Přírodovědný klokan 2016/2017

zúčastnilo se 40 žáků

1. místo                   Hrušková Zuzana                               9. ročník                                                       
2. místo Večeřová Kristýna 9. ročník
3. místo Staněk Artur 8. ročník

Školní rok 2015/2016

Regionální kolo mezinárodní soutěže YPEF


konané dne 14.4.2016 na Mendelově univerzitě v Brně, zúčastnilo se 11 družstev

6. místo                  Anna Růžičková, Kateřina Brožová, Petr Houška                   družstvo z 8.ročníku

Biologická olympiáda - školní kolo

kategorie D: 6. - 7.ročník - zúčastnilo se 8 žáků

1. místo Zatloukal Antonín 6. ročník
2. místo                       Dokulilová Barbora                               7. ročník                                                       
3. místo Gruberová Kateřina 6. ročník

kategorie C: 8. - 9. ročník - zúčastnilo se 11 žáků

1. místo Večeřová Kristýna 8. ročník
2. místo Červinčák Adam                                    9. ročník                                                         
3. místo                      Annová Dominika 8. ročník

Pythagoriáda 2015/2016 -školní kolo

úspěšní řešitelé ( maximum 15 bodů)

Vala Daniel                                                   6. třída                  13.bodů                                                       
Dohnal Jakub  6. třída 13 bodů
Chadimová Lucie                         6. třída 12 bodů
Zatloukal Antonín 6. třída 11 bodů
Schell Ondřej 6. třída 11 bodů
Sklenářová Sabina 6. třída 11 bodů
Hrušková Zuzana 8. třída 10 bodů

Matematická soutěž Pangea - školní kolo

6.ročník       Úspěšnost
(postup do finále nad 98%)  
Umístění v kraji Vysočina
(celkem 347 žáků)               
Umístění v ČR
(celkem 6 025 žáků)
Dohnal Jakub 100 % 1. místo 1. místo
Schell Ondřej 93 % 5. místo 82.místo
Chadimová Lucie 89 % 6. místo 146. místo
Zatloukal Antonín 82 % 11. místo 273. místo
Pospíšková Vendula         79 % 16. místo 342. místo
Dvořáček Jakub 69 % 36. místo 643. místo
Vala Daniel 66 % 47. místo 768. místo
Hřímalová Iva 47 % 113. místo 2 142. místo
7. ročník
Úspěšnost
(postup do finále nad 91%)
Umístění v kraji Vysočina
(celkem 342 žáků)
Umístění v ČR
(celkem 5 490 žáků)
Staněk Artur 86 % 4. místo 163. místo
Vařílek David 60 % 39. místo 1 034. místo
Pěnkava Tomáš 47 % 97. místo 1949. místo
8. ročník Úspěšnost
(postup do finále nad 77%)
Umístění v kraji Vysočina
(celkem 342 žáků)
Umístění v ČR
(celkem 5 490 žáků)
Hrušková Zuzana 72 % 5. místo 133. místo
Klímová Magdaléna 62 % 13. místo 357. místo
Brožová Kateřina 57 % 26. místo 538. místo
Kapusta Lukáš 57 % 26. místo 538. místo
Houška Petr 56 % 30. místo 588. místo

Matematická olympiáda 4.ročníkú - okresní kolo

8.místo Eva Dufková 4.B                   43 bodů                        
12.místo                      Jiří Glabasňa                                                4.A 39 bodů
17. místo Martin Vondra 4.A 34 bodů
22. místo Ondřej Hruška 4.A 28 bodů

Ypef – Mladí lidé v evropských lesích

1. místo           Anna Růžičková, Kateřina Brožová, Petr Houška            8. třída
2. místo Anna Choutková, Adam Červinčák, Antoním Budín 9. třída
4. misto Michaela Mrhačová, Diana Stloukalová, Josef Chadim 9. třída
5. místo Michaela Gruberová, Marie Domente, Kristýna Večeřová            8. třída                           

Olympiáda z anglického jazyka - okresní kolo

kategorie 6. a 7. tříd
1. místo Bauerová Karolína 7. třída                                                               
9. místo Pěnkava Tomáš                                7. třída


kategorie 8. a 9. tříd
6. místo Brožek Matěj 9. třída                                                          
21. místo Růžičková Anna                                    8. třída

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

kategorie  A                   
13. místo          Schell Ondřej                                                   6. třída                                                                       

Zeměpisná olympiáda - školní kolo

kategorie A - 6. třída
1. místo Schell Ondřej                                           40 bodů                                       
2- místo Dvořáček Jakub 31 bodů
3. místo Čechovský Adam 30 bodů
kategorie B - 7. třída
1. místo Staněk Artur                                             41 bodů                                     
2. místo Vařílek David 35 bodů
3. místo Pěnkava Tomáš 30 bodů
kategorie C - 8. třída
1. místo  Valenta Jiří    45 bodů                                       
2. místo Annová Dominika                                    37 bodů
3. místo Brožová Kateřina
Rybníček Patrik
29 bodů
kategorie D - 9. třída
1. místo Kryštofová Aneta                                        40 bodů                                         
2. místo Kryštof Tomáš 33 bodů
3. místo Staňková Sára 32 bodů

Přírodovědný Klokan - školní kolo


zúčastnilo se 36 řešitelů

1. místo                      Anna Choutková                        75 bodů                                                                    
2. místo Zuzana Hrušková 64 bodů
3. místo Michaela Gruberová 61 bodů

Recitační soutěž - školní kolo

kategorie 1. třída

1. místo                                  Tereza Glabasňová                                                                                       
2. místo Mariana Nekvasilová
Matěj Zezula
3. místo Vojtěch Augusta
Šimon Dufek

kategorie 2. a 3. třídy

1. místo                                  Safia Šato                                                                                                     
2. místo Milan Bednář
3. místo Jan Karmazín

kategorie 4. a 5. třídy

1. místo                                 Marie Růžičková                                                                                           
2. místo Zdeněk Soucha
3. místo Adam Šírek
Linda Vařílková

kategorie starších recitátorů

1. místo                                  Anna Choutková                                                                                       
2. místo Diana Stloukalová
3. místo Eliška Roušová

Olympiáda z anglického jazyka - školní kolo


zúčastnilo se 20 žáků z druhého stupně

Kategorie 6. a 7. tříd

1. místo                       Bauerová Karolína                                 7. třída                                                    
2. místo Pěnkava Tomáš 7. třída
3. místo Staněk Artur 7. třída
Hřímalová Iva 6. třída

Kategorie 8. a 9. tříd

1. místo                       Růžičková Anna 8. třída
2. místo Klímová Magdaléna                               8. třída                                                           
3. místo Hrušková Zuzana 8. třída
Brožová Kateřina 8. třída

Dějepisná olympiáda - okresní kolo

4. místo Choutková Anna 9. třída
10. - 11. místo Klímová Magdaléna                                8. třída                                            
30. - 31. místo                    Brožová Kateřina 8. třída                              

 Olympiády z českého jazyka - školní kolo - úspěšní řešitelé

Choutková Anna 9.třída
Kryštofová Aneta 9.třída
Růžičková Anna 8.třída
Klímová Magdaléna                        8.třída                                                                                                              

Matematický oříšek pro 5.ročník - školní kolo - úspěšní řešitelé

Jansa Kryštof                              5.třída

Matematická olympiáda pro 4.ročník - školní kolo - úspěšní řešitelé

Chadim Vojtěch 4.A                                                                                               
Messina Kristýna 4.A
Hruška Ondřej 4.A
Sladká Klára 4.A
Vařílková Linda 4.A
Vondra Martin 4.A
Glabasňa Jiří 4.A
Macková Lucie 4.A
Růžičková Marie                                        4.A                                                                        
Dufková Eva 4.B

Školní kolo dějepisné olympiády 8. a 9. ročníku


zúčastnilo se 38 žáků

úspěšní řešitelé     Klímová Magdaléna                        8.třída                      69 bodů                         
Brožová Kateřina 8.třída 63 bodů 
Choutková Anna 9.třída 59 bodů 
Růžičková Anna 8.třída 55 bodů 
Annová Dominika 8.třída 55 bodů 
Chadim Josef 9.třída 52 bodů 
Houška Petr 8.třída 50 bodů 
Kryštofová Aneta 9.třída 50 bodů 
Valenta Jiří 8.třída 49 bodů 

Školní rok 2014/2015

Vědomostní soutěž u příležitosti Výstavy trofejí pořádaná Lesy ČR

1.místo                                 Jáchym Michek                                    2.B

Jaro v lese - soutěž mladých fotografů - Lesy ČR

1. místo                                 Miloš Franěk                                       3.A

Pythagoriáda - okresní kolo

3.místo Vala Daniel 5.třída
5.místo                             Chadimová Lucie                                     5.třída                                                  

Vědomostní soutěž Labyrint - oblastní kolo

1.místo                        družstvo 5.třídy - J.Dohnal, I.Hřímalová, L.Chadimová, O.Schell

Dopravní soutěž mladých cyklistů - BESIP - oblastní kolo

kategorie 4. a 5.ročník
4. místo Krotká Miroslava     4.tř.                         
Kříž Jan 4.tř.
Řeháčková Kateřina 5.tř
Schell Ondřej 5.tř.
kategorie 6. - 9. ročník                    
1.místo Staněk Artur 6.tř.
Brožová Kateřina 7.tř.
Chadim Josef 8.tř.
Nováčková Veronika                                             9.tř.

Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů

bronzové pásmo             pěvecký sbor Ámosci

Matematický Klokan - mezinárodní soutěž - Kategorie Cvrček

1.místo                         Lucie Macková               3.A

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

úspěšní řešitelé:

kategorie A - 6. třída             Staněk Artur                                      11. místo                                
Pěnkava Tomáš
Vařílek David
kategorie B - 7. třída Houška Petr
kategorie C - 8. a 9. třída         Kabát Jiří
Matoušek Mojmír

Konverzační soutěž z AJ - okresní kolo

kategorie I.A
5. - 6. místo                                 Bauerová Karolína                                    6.třída                  
15. - 16. místo Pěnkava Tomáš 6. třída                                  
kategorie II.A
7. - 8. místo Baronová Kateřina 9. třída
21. místo Brožek Matěj 8. třída

Matematický oříšek 5.ročník ZŠ - okresní kolo

3. místo                Vala Daniel                     49 bodů                         
4. místo                             Chadimová Lucie                              48 bodů
6. místo Zatloukal Antonín                                               46 bodů
13. místo Schell Ondřej 42 bodů
14. místo Dvořáček Jakub 41 bodů
17. místo Dohnal Jakub 38,5 bodů
20. místo Hřímalová Iva 36 bodů
20. místo Outulný Svatoslav 36 bodů                                     

Recitační soutěž - školní kolo

kategorie 1. třída
1. místo                     Brabcová Pavlína                 
2. místo Hrubá Anna
3. místo Šato Safiya
Holý Vojtěch
kategorie 2. a 3. třída
1. místo Messina Kristýna 3.A
2. místo Kříž Petr 2.A
Šírek Petr 3.A
3. místo Bednář Milan 2.B
Pelc Jan 2.B                                                                      
kategorie 4. a 5. třída     
1. místo Schell Ondřej 5. třída
2. místo Chadimová Lucie 5. třída
3. místo Krotká Miroslava 4. třída
Odehnalová Sára 4. třída
kategorie 6. a 7. třída
1. místo Roušová Eliška 7. třída
2. místo Růžičková Anna 7. třída
3. místo Nováčková Klára 7. třída
Večeřová Kristýna 7. třída
kategorie 8. a 9. třída
1. místo Stloukalová Diana 8. třída
2. místo Choutková Anna 8. třída
3. místo Kryštofová Aneta 8. třída

Biologická olympiáda - školní kolo
úspěšní řešitelé

kategorie C 8. - 9.třída
Anna Choutková                                       8. třída                                                                                        
Diana Stloukalová 8. třída  
Josef Chadim 8. třída  
Adéla Fraňková 8. třída  
Antonín Budín 8. třída  
Tomáš Kryštof 8. třída  
David Tvarůžek 8. třída  
kategorie D 6. - 7.třída
Dominika Annová 7. třída
Anna Růžičková 7. třída
Klára Nováčková 7. třída

Olympiáda z anglického jazyka - školní kolo
zúčastnilo se 14 žáků druhého stupně

Kategorie 6. a 7.tříd            
1. místo Tomáš Pěnkava                       6. třída                                         
2. místo Michal Baron                                             6. třída
3. místo Anna Růžičková 7. třída
Kategorie 8. a 9.tříd
1. místo Kateřina Baronová 9. třída
2. místo Matěj Brožek 8. třída
3. místo Jiří Kabát 9. třída
Aneta Kryštofová 8. třída

Matematický oříšek - školní kolo
zúčastnilo se 28 žáků 5.třídy

úspěšní řešitelé
Zatloukal Antonín                                   5.třída                       40 bodů                                                   
Vala Daniel 5.třída 36,5 bodů
Dvořáček Jakub 5.třída 36 bodů
Chadimová Lucie 5.třída 35,5 bodů
Schell Ondřej 5.třída 35,5 bodů
Dohnal Jakub 5.třída 30 bodů
Outulný Svatoslav 5.třída 27 bodů
Hřímalová Iva 5.třída 26 bodů

Dějepisná olympiáda - okresní kolo

Matoušek Mojmír                                 9.třída                                  14.místo                                         

Dějepisná olympiáda - školní kolo
zúčastnilo se 30 žáků

Kryštofová Aneta 8.třída 27 bodů
Matoušek Mojmír                                  9.třída 24 bodů
Kabát Jiří 9.třída                                  22 bodů                                         

Přírodovědný klokan, kategorie Kadet
zúčastnilo se 20 žáků

Adam Červinčák 8.třída 45 bodů                        
Jiří Kabát 9.třída 45 bodů
Josef Chadim 8.třída 44 bodů
Vladimír Dubecký                          8.třída                                      43 bodů

 

 

Školní rok 2013/2014

Mladí lidé v Evropských lesích-YPEF, Mezinárodní soutěž pro děti základních a středních škol

3.místo         Jana Pivoňková, Vojta Kafka a Adam Janků            9.třída

                              Celostátní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

2.místo            Barbora Bauerová                        9.třída

                                    Okresní kolo Pythagoriády

4.místo                 Michal Baron                            5.třída                                    
6.místo Tomáš Pěnkava 5.třída

                            

                           

                             Okresní kolo biologické olympiády

Kategorie C 
13. místo Jana Pivoňková 9. třída
33. místo Barbora Bauerová                              9. třída                                                  
Kategorie D             
26. místo Dominika Annová                         6. třída               
27. místo Klára Nováčková 6. třída

                              Okresní kolo matematické olympiády 4. a 5. ročníku

Dohnal Jakub 4.třída                  9.místo                  
Zatloukal Antonín                4.třída    10.místo
Vala Daniel 4.třída 13.místo
Chadimová Lucie 4.třída 14.místo                                                                 
Pospíšková Vendula                      4.třída 15.místo
Staněk Artur 5.třída 13.místo
Vrba Mikuláš 5.třída 19.místo
Dvořák Filip 5.třída 23.místo

                              Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Matěj Brožek                           7.třída    7. místo
Katka Baronová 8. třída 14. místo                                                            
Eva Čapliarová 9.třída                           18. místo

                              Školní kolo zeměpisné olympiády

6.třída
1.místo Houška Petr 27 b
2.místo Růžičková Anna 25 b
3.místo Valenta Jiří 24 b

7. třída

kategorie B

1.místo Kryštofová Aneta 40 b
2.místo Choutková Anna 37 b
3.místo                      Fraňková Adéla
Vochyán Jan
31 b
31 b

8.třída


kategorie C
1.místo Kabát Jiří 41,5 b                                                      
2.místo Matějková Barbora                 38,5 b                                                                               
3.místo Richter Tomáš 38 b

9. třída

kategorie C

1.místo                      Čumplík Lukáš                       45,5 b                                                                                           
2.místo ChašováJana                  
Jungwirthová Klára
37,5 b                          
37,5 b
3.místo Pivoňková Jana 36 b

 

                       Školní kolo biologické olympiády

Kategorie C  


8. - 9. ročník
Barbora Bauerová 9.ročník                          1.místo                     
Eva Čapliarová 9.ročník          2.místo
Adam Janků                   9.ročník 3.místo

Kategorie D 


6. - 7.ročník
Dominika Annová 6.ročník 1.místo            
Klára Nováčková 6.ročník 2.místo
Patrik Rybníček 6.ročník 3.místo                                                                    

   

                        Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

I.A         Matěj Brožek 
Aneta Kryštofová
Anna Choutková
Diana Stloukalová                

            
7.tř. 
7.tř.
7.tř.
7.tř.               
1.místo
1.místo
3.místo
3.místo
II.A Katka Baronová
Eva Čapliarová
Jana Pivoňková
8.tř.
9.tř.
9.tř.
1.místo
2.místo
3.místo
II.C Bára Bauerová 9.tř. 1.místo

 

Školní rok 2012/2013

Okresní kolo matematické olympiády

Artur Staněk                        4.tř.               13.místo

Okresní kolo olympiády z českého jazyka

Monika Paukovičová             9.tř.               10.místo
Klára Jungwirthová               8.A                 26.místo

Okresní kolo dějepisné olympiády

Monika Paukovičová            9.tř.               16.místo
Filip Jungwirth                      9.tř.               35.místo

Školní kolo olympiády z českého jazyka

Klára Jungwirthová     8.A 1.místo
Monika Paukovičová             9.tř.            2.místo      
Jana Pivoňková 8.A 3.místo

 
Školní kolo dějepisné olympiády

Monika Paukovičová     9.tř.   1. - 2.místo
Horký Filip 9.tř.    1. - 2.místo     
Pivoňková Jana 8.A 3.místo

Školní rok 2011/2012

Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce:

Barbora Bauerová                7.B            1. místo
Filip Horký 8.B 6.místo

Okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda

Jiří Kabát                              6.tř.           3.místo   

Okresní kolo dějepisné olympiády

Ondřej Nováček                    9.tř.          13.místo    

Okresní kolo biologické olympiády

Matěj Kocourek                     8.A           15.místo         
Kateřina Chytková       8.B 23. místo
Markéta Chytková       8.B 26. místo

  

Tisknout


Kalendář akcí

Leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1
  • LVK a ozdravný pobyt na horách (02 - 05)
2
  • LVK a ozdravný pobyt na horách (02 - 05)
3
  • LVK a ozdravný pobyt na horách (02 - 05)
4
  • LVK a ozdravný pobyt na horách (02 - 05)
5
6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23
24
25 26 27 28
29 30
  • Vysvědčení
31
       

« Prosinec 2017 Únor 2018 »

RSSRSS

Novinky

Klub maminek a tatínků

17. 01. 2018
 Ve středu 24.1.2018 v 16.00 se uskuteční setkání rodičů současných i budoucích prvňáčků s p. učitelkami.

Celá novinka

Archiv novinek



Co děláme jinak než ostatní


Dále Vás může zajímat

                                                                                                                               esfeuMinisterstvo školstvíOPkalibro                  aisis         

© 2018, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing