Sportovní úspěchy

Školní rok 2017 - 2018

Běhej, skákej, házej - 6 závodů během roku - celkové pořadí

Předání cen proběhlo 24. 11. 2017 na Radnici v Třebíči

1. místo - Petr Kijonka

Krajská soutěž v zimním čtyřboji - Havlíčkův Brod - 11. 11. 2017

1. místo          Kijonka Petr

3. místo          Havrávková Kamila

4. místo          Šírek Adam

5. místo          Janík Jakub

7. místo           Beneš Dominik

8. místo          Krotká Monika

Běhej, skákej, házej - ZŠ Husova Náměšť - 7. 11. 2017

http://www.atletikatrebic.cz/deti/vysledky.htm - výsledky všech 6 závodů

Mladší dívky

Pořadí Jméno Trojskok Přeběhy Švihadlo Šplh
5. Krotká Monika 4,50 20,74 59 9,3
7. Havránková Kamila 4,82 20,40 42 8,5
12. Outulná Karla 3,74 24,51 68 0
13. Vondrušková Kateřina 4,20 24,41 45 0
14. Navrátilová Natálie 3,82_ 23,72 41 0
16. Nováková Rozárie 3,66 26,53 45 0
17. Musilová Silvie 3,64 28,14 35 18,3
18. Machotková Monika 3,76 26,68 10 28,5
19. Zachová Vendula 3,22 25,40 40 0
20. Veselá Eva 2,10 25,61 44 0
21. Veselá Helena 3,10 24,36 28 0
22. Holá Karolína 0 24,54 32 0
23. Prokešová Karolína 2,60 28,70 10 0

Starší dívky

Pořadí Jméno Trojskok Přeběhy Švihadlo Šplh
13. Krátká Aneta 4,46 20,81 39 8,7
17. Šulková Adella Iris 3,96 22,92 52 13,4

Mladší hoši

Pořadí Jméno Trojskok Přeběhy Švihadlo Šplh
1. Kijonka Petr 5,35 19,57 66 7,7
8. Beneš Dominik 4,70 20,48 39 12,0
8. Janík Jakub 4,78 21,62 45 10,4
11. Augusta Vojtěch 3,97 21,54 65 13,6
12. Holý Vojtěch 4,83 22,12 49 19,7
14.  Brym Matyáš 4,29 23,59 63 15,9
16. Baláž Vojtěch 4,50 21,09 46 0
18. Karmazín Adam 4,09 22,43 42 0
19. Husár Josef 4,04 22,98 35 0
20. Hromica Šimon 3,80 21,92 15 0
21. Malý Matěj 3,60 26,38 25 0
22. Musil Victor 3,60 27,73 17 0
23. Chalupa Antonín 0 29,10 13 0

Starší hoši

Pořadí Jméno Trojskok Přeběhy Švihadlo Šplh
11. Franěk Miloš 5,37 20,63 50 12,1
15. Hromica Matyáš 5,08 21,22 50 0

Regionální soutěž v zimním čtyřboji Třebíč - 18. 10. 2017

Pořadí Jméno šplh 4,5m člunkový běh hod plným míčem skok z místa body
Mladší žáci I. (2008-2009)
1. Kijonka Petr 5,9 11,5 3,8 195 233
4. Beneš Domink 6,91 11,8 3,7 157 200
6. Janík Jakub 8,19 12,7 3,3 164 185
Mladší žáci II. (2006-2007)
8. Kijonka Marek 8 11,8 4,3 172 209
9. Houška Dominik 7,62 11,4 3,6 163 203
Starší žáci III. (2005-2004)
1. Šírek Adam 3,81 10,1 4,3 225 288
8. Pelc František 7 12,6 3,5 200 212
Starší žáci IV.(2002-2003)
6. Staněk Artur 4,59 10,8 5,5 215 280
Mladší žákyně I. (2008-2009)
4. Krotká Monika 7,03 11,7 3,6 150 196
5. Havránková Kamila 7,9 12,1 3,7 155 192
7. Michnová Nela 8,62 11,7 3,4 140 181
Mladší žákyně II. (2006-2007)
8. Outulná Kateřina 7,28 12 5,5 180 226
10. Brožková Ema 12,13 10,7 5,9 180 219
15. Krátká Aneta 7,49 12.6 4,5 165 202
Starší žákyně III: (2004-2005)
8. Dufková Eva 4,38 11,3 3,4 195 246
9. Pospíšková Vendula 4,97 11,4 3,5 192 239
13. Holubíková Tereza 6,18 11,5 4,1 185 228
Starší žákyně IV. (2002-2003)
9. Neklapilová Lucie 5,9 11,9 5 200 244

Běhej, házej, skákej - Atletika Třebíč - ZŠ Benešova - 10. 10. 2017


Jméno člunkový běh pořadí Hod medicimbalem pořadí trojskok snožmo pořadí překážková dráha pořadí konečné pořadí
Petr Kijonka 13,47 1 585 8 575 1 10,09 1 2.
Matyáš Brym 15,17 8 503 12 440 10 12,46 10 10.
Vojtěch Baláž 15,37 10 580 9 400 11 12,72 12 11.
Vojtěch Augusta 15,59 12 522 11 400 12 12,51 11 12.
Nela Michnová 15,97 15 412 16 441 8 11.99 8 12.
Nikol Sklenářová 17,57 22 552 9 388 15 13,01 12 14.


Sportovní devítka - 10.  - 13. 10. 2017

Kategorie 1. - 3. třída

1. místo                  Brym Matyáš, Kijonka Petr, Baláž Vojtěch, Dufek Šimon
3. místo                  Musil Victor, Karmazín Adam, Agafonov Matěj, Baláž Jakub

Kategorie 4. - 5. třída

2. místo       Karmazín Jan, Bartes Jan, Kijonka Marek, Hromica Matyáš
6. místo       Michek Jáchym, Dokulil Matěj, Chytka Patrik, Pelc Jan, Valenta Patrik

Kategorie 6. - 7. třída

5. místo Kafka Jakub, Kříž Jan, Jansa Kryštof a Jonáš, Šandera Vojtěch, Dočkal Šimon, Mareš Karel

Kategorie 8.- 9. třída

1. místa Dvořák Filip, Baron Michal, Vala Daniel, Budín Martin, Domente Sergiu

Zimní čtyřboj - školní kolo 12. 10. 2017


Dívky 2008 - 2009

1. Havrávková Kamila                 192             Q
2. Krotká Monika 187 Q
3 Michnová Nela 173 Q
4 Musilová Silvie 75

Chlapci 2008 - 2009

1.  Kijonka Petr                           233             Q
2. Janík Jakub 207 Q
3 Beneš Dominik 174 Q
4 Dufek Šimon 152
5 Brym Matyáš 126

Dívky 2006 - 2007

1. Outulná Kateřina                    235             Q
2 Brožková Ema 224 Q
3 Krátká Aneta 182 Q
4 Brabcová Pavlína 136
5 Dufková Anna 143
6 Stráníková Lucie 107
7 Šulková Iris  65


Chlapci 2006 - 2007

1. Houška Dominik                     205             Q
2 Franěk Miloš 204 Q
3 Kijonka Marek 202 Q
4 Valenta Patrik 163
5 Křehlík Daniel 149
6 Michel Jáchym 138
7 Tasovský Vít 123

Dívky 2005 - 2004

1. Dufková Eva                           255             Q
2 Pospíšková Vendula 246 Q
3 Holubíková Tereza 242 Q
4 Krotká Miroslava 193 Q
5 Sedláčková Tereza 179
6 Daněčková Alexandra 138

Chlapci 2005 - 2004

1. Šírek Adam                             294             Q
2. Pelc František 214 Q

Dívky 2003 - 2002

1. Neklapilová Lucie 260 Q

Chlapci 2003 - 2002

1. Staněk Artur 298 Q

Běhej, skákej. házej - ZŠ Benešova Třebíč 10. 10. 2017

celkové výsledky na http://www.atletikatrebic.cz/deti/vysledky.htm 

Mladší hoši

Člunkový běh Hod medic. pozadu Trojskok snožmo Překážková dráha Konečné pořadí
Kijonka Petr 13,47 (1) 585 (8) 575 (1) 10,09 (1) 2. 
Brym Matyáš 15,17 (8) 503 (12) 440 (10) 12,46 (10) 10. 
Baláž Vojtěch 15,37 (10) 580 (9) 400 (11)  12,72 (12) 11. 
Augusta Vojtěch           15,59 (12) 522 (11) 400 (12) 12,51 (11) 12. 

Mladší dívky

Člunkový běh Hod medic. pozadu Trojskok snožmo Překážková dráha Konečné pořadí
Michnová Nela 15,97 (15) 412 (16) 441 (8) 11,99 (8) 12. 
Sklenářová Nikol          17,57 (22) 552 (9) 388 (15) 13,01 (12) 14. 

Běhej, skákej, házej - Spartak Třebíč - 14.9.2017

Sprinterský dvojboj - celkové výsledky na http://www.atletikatrebic.cz/deti/vysledky.htm 

  STARŠÍ HOŠI  (2006 - 2007)                       7 závodníků
      50 m                      60 m 
4. místo Karmazín  Jan 8,21 9,75
6. místo Hromica Matyáš 8.97 10,65
 
MLADŠÍ HOŠI              
(2008 a mladší)   25 závodníků
      50 m 60 m
1. místo Kijonka Petr 7,93 9,39
6. místo  Augusta  Vojtěch   8,82 10,51
8. místo Beneš  Dominik   9,09 10,39
10. místo  Dufek  Šimon  9,29 11,06
12. místo  Baláž  Vojtěch   9,31 11,35
14. místo Brym  Matyáš  9,65 11,44
 
MLADŠÍ DÍVKY 
(2008 a mladší)   22 závodnic
      50 m 60 m
5. místo  Michnová  Nela   9,1 10,86
7. místo Havránková  Kamila   9,11 11,06
9. místo Krotká  Monika  9,38 11,59

 

Školní rok 2016 - 2017

Běhej, skákej, házej - Náměšť nad Oslavou - 10.5.2017

skok vysoký

mladší žáci                
1. místo Petr Kijonka                   90 cm                                2. třída                                       
mladší žákyně
7. místo Monika Krotká 50 cm 1. třída
starší žákyně
2. místo Ema Brožková 115 cm 5. třída

Závod přípravek - Třebíč - 25.4.2017

2. místo                    Petr Kijonka                                                             2. třída                                          
7. místo Monika Krotká 1. třída
16. místo Šimon Dufek 2. třída

Pohár Vysočiny ve žlutém volejbalu

2. místo                            Daniel Křehlík, David Vala                                                                                    
3. místo Kamila Havránková, Aneta Krátká
4. místo Sofie Čechovská, Veronika Sladká

Šachy - krajské kolo - 14. a 15.2.2017

družstvo 1.stupně
4. místo                                Dominik Houška, Marek Kijonka, Jakub Zezula, Matěj Zezula                          

Turnaj v minivolejbalu - Jihlava 8.2.2017

3. místo                       Daniel Křehlík, David Vala                                                                                       
4. místo Kamila Havránková, Aneta Krátká
5. místo Sofie Čechovská, Veronika Sladká

Šachy - okresní kolo - Třebíč - 18.1.2017

družstvo 1.stupně
1. místo Jakub a Matěj Zezulovi, Marek a Petr Kijonkovi, Dominik Houška, Ondřej Dvořáček 
družstvo 2.stupně
2. místo Mikuláš Vrba, Jakub Dvořáček, Markéta Poláková, Ondřej Schell, Tran Van Ahn

Obě družstva postupují do krajského kola

Sportovní devítka – pořádá DDM – Florbal

Skok vysoký – Mikulášská laťka – ZŠ Husova,
Náměšť nad Oslavou – 1. 12. 2016

Regionální soutěž v zimním čtyřboji –Třebíč 19. 10. 2016,
Krajské kolo – Havlíčkův Brod 26. 11. 2016

Běh Libušiným údolím – Třebíč 16. 10. 2016

Přípravka mladší hoši (2007 a mladší) – 400m

2. místo                 Kijonka Petr                               2009                            1:41                                 

Přípravka starší hoši (2005 a 2006) – 600 m

6. místo                 Houška Dominik                        2006                                2:09                                       
9. místo Karmazín Jan 2006 2:21

Přípravka starší dívky (2005 -2006) – 600 m

6. místo                 Holubíková Tereza                   2005                                 2:37                                       

Mladší žákyně (2003 – 2004) – 800m

7. místo                 Pospíšková Vendula                    2003                              3:13                                       


Mladší žáci (2003 – 2004) – 800m

4. místo                 Dočkal Tomáš                             2004                                 6:45                                     

Silový čtyřboj - školní kolo

Otevřený přebor Sokolské župy plk. Švece v přespolním běhu - Dalešice

mladší žáci 1. místo Petr Kijonka                               2. třída
starší žákyně                         3. místo                             Vendula Pospíšková 7. třída               
starší žáci 3. místo Tomáš Dočkal 6. třída

Přespolní běh Matyáše Žďárského

600 m                                6. místo                   Petr Kijonka                       2. třída                         
1 500 m 8. místo Kateřina Řeháčková               7. třída
2 500 m 4. místo Tereza Kafková 9. třída

Školní rok 2015 - 2016

Atletický čtyřboj

kategorie I.                                           8. místo                Petr Kijonka                            1.třída           
15. místo              Ondřej Osoba 3.A
17. místo Daniel Křehlík 2.A
22. místo David Vala 2.A
kategorie II. - mladší žáci                   1. místo                
Adam Šírek                            4.A                 
11. místo Dominik Houška 3.A
15. místo Jan Karmazín 3.A
18. místo Miloš  Franěk 4.A
kategorie II. - mladší žákyně                3. místo              
Ema Brožková 4.B   
10. místo         Kateřina Outulná                     4.B                 
11. místo Eva Dufková 4.B
kategorie III. - starší žáci                     9. místo                Jan Kříž                                    5. třída
14. místo Sergiu Domente 6. třída               
15. místo Daniel Vala 6. třída
kategorie III. - starší žákyně                7. místo                Nikola Hermanová                   6. třída             
  8. místo Kateřina Řeháčková 6. třída

McDonald's CUP

kategorie 1. - 3.ročník            4. místo            Jan Bartes Marek Kijonka
Jan Karmazín Petr Kijonka
Jakub Janík Ondřej Osoba
Jáchym Michek                     Dominik Daniel                 
kategorie 4. - 5. ročník 6. místo Jan Kříž Jonáš Jansa
Tobiáš Beneš Kryštof Jansa
Adam Šírek Šimon Dočkal
Jakub Kafka Jiří Kryštof

Barevný volejbal

1. místo                                Jan Bartes, Jan Karmazín
                                                                                                                                                           

Mikulášská laťka

žáci I 9.místo 95 cm Jáchym Michek 3.B
18.místo 75 cm Petr Kijonka 1.tř.
dívky I             1.místo                110 cm             Ema Brožková                4.B
7.místo 90 cm Kateřina Outulná 4.B
žáci II 2.místo 120 cm Adam Šírek 4.A




Přespolní běh  - Běh Matyáše Žďárského v Kožichovicích

kategorie Myšáci            
1.místo Petr Kijonka                             1.třída                                                           

Školní rok 2014 - 2015 

Coca Cola cup - 2014/2015

2.místo              Budín Antonín 8. třída Matoušek Mojmír 9. třída
Budín Martin 6. třída Michálek Martin 9. třída
Coufal Karel 8. třída Milička Matěj 7. třída
Čapoun Patrik 6. třída                                   Nazad Štěpán               9. třída
Červinčák Adam          8. třída Plucek Roman 9. třída
Gruber Luboš 8. třída Požár Martin 8. třída
Chadim Josef 8. třída Tvarůžek David 8. třída
Kryštof Tomáš 8. třída            

 

 

 

 

 

 

 

Sportovní devítka

2. místo                 kategorie 6. a 7. ročník                   Budín Martin             6. třída
Čapoun Patrik 6. třída
Dvořák Filip 6. třída
Staněk Artur 6. třída
4. místo kategorie 8. a 9. ročník Michálek Martin 9. třída
Nazad Štěpán 9. třída
Pejsar Lukáš 9. třída
Plucek Roman 9. třída

 

 

Tisknout


Kalendář akcí

Leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1
  • LVK a ozdravný pobyt na horách (02 - 05)
2
  • LVK a ozdravný pobyt na horách (02 - 05)
3
  • LVK a ozdravný pobyt na horách (02 - 05)
4
  • LVK a ozdravný pobyt na horách (02 - 05)
5
6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23
24
25 26 27 28
29 30
  • Vysvědčení
31
       

« Prosinec 2017 Únor 2018 »

RSSRSS

Novinky

Klub maminek a tatínků

17. 01. 2018
 Ve středu 24.1.2018 v 16.00 se uskuteční setkání rodičů současných i budoucích prvňáčků s p. učitelkami.

Celá novinka

Archiv novinek



Co děláme jinak než ostatní


Dále Vás může zajímat

                                                                                                                               esfeuMinisterstvo školstvíOPkalibro                  aisis         

© 2018, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing