Spíme ve škole

Ve škole se nemusí spát jenom na lavici při vyučování, ale může se spát i v noci na koberci ve spacáku a s ostatními spolužáky. Taková noc nás čekala ve čtvrtek. Odpoledne jsme si přinesli spacáky, karimatky a pyžamo. Někteří z nás měli tak velkou tašku, že to vypadalo, jakoby se odstěhovali do školy napořád. Co nás čekalo? Nejdříve vyrábění z korálků, svačina a dovádění ve třídě. Potom jsme hráli sportovně vědomostní soutěž Labyrint v tělocvičně společně se spolužáky ze 3.B. Také jsme si navzájem předvedli náš program na třídní besídku. Naše pověsti se nám povedly a dětem se líbili. Vyzkoušeli jsem si, jestli nebudeme mít moc velkou trému při vystoupení. Líbilo se i společné zpívání s kytarou. Po večeři jsme se někteří už těšili do spacáků, ale kdepak. Ještě nás čekala noční procházka kolem řeky a parkem. Představte si, že se někdo dokonce i bál! Pěkně jsme se prošli a docela s radostí se pak chystali do spacáků. Čekala nás noc ve třídě! Ještě pohádku a dobrou noc! Ráno se žádné kukle nechtělo ven, ale motýlci z nás nebyli tak jsme museli vylézt. Snídaně byla královská a každý se pak o sebe musel postarat. Umýt po sobě nádobí, ustlat si spacák a uklidit třídu. No a v 8.00 hod byste už nepoznali, že se v naší třídě dělo něco neobvyklého. Teda až na ty otvírací a zívací pusinky. Bylo to moc pěkné a snad si spaní na konci školního roku zopakujeme.

ráno u snídaně

ještě pohádku

další kuklínci

ve spacáku

vítězné družstvo v soutěži

naši herci

Březen 2019

« Únor 2019 Duben 2019 »

Jarní sběr starého papíru

22. 03. 2019
Od pondělí 1. 4. do pátku 5. 4. 2019 bude na naší škole probíhat sběr starého papíru.