Spaní ve škole

Konečně spaní ve škole

Čas utíká jako voda a my brzy pojedeme na školu v přírodě. Zda vydržíme bez rodičů jsme si museli vyzkoušet. A k tomu se nám hodilo dlouho očekávané spaní ve škole.
Sešli jsme se v úterý 12.4. odpoledne v naší třídě, rychle jsme se rozloučili s rodiči, využili hezkého počasí a vyběhli s nadšením na školní hřiště. V tu chvíli se ale počasí rychle změnilo a začalo pořádně pršet. Rychle jsme se schovali ve školní garáži a doufali, že se dnešní aprílové počasí opět změní. A změnilo-začalo svítit sluníčko a my jsme si užili sportovních her a zahráli si v družstvech petangue. Potom jsme se občerstvili a přesunuli k interaktivní tabuli, kde jsme se ve skupinách zúčastnili projektu Noční oči. Seznámili jsme s nočními zvířaty, jejich zvuky a práce se nám dařila. A to už nastal čas na večeři, pořádně nám vyhládlo, takže špagety na různé způsoby nám velmi chutnaly. Po večeři jsme se vydali na večerní procházku Náměští, vydrželi jsme chodit opravdu dlouho a musíme říct, že Náměšť je i v noci moc hezká. Po příchodu se naše třída proměnila v odpočívárnu – rozložili jsme své karimatky a spacáky, převlékli se, vyčistili zoubky a pak hurá do spacáků. Přinesli jsme si svou knížku, takže po uvelebení ve spacáku jsme si mohli chvíli číst. A protože jsme měli za sebou náročný den, brzy jsme si popřáli dobrou noc a pokoušeli se usnout. Řada z nás by už spala, ale kvůli rušení některých spolužáků to nešlo. Naštěstí i je brzy přemohl spánek a ze třídy se místo šustění spacáků začalo ozývat oddychování. Ráno před sedmou se některým ani nechtělo vstávat. Čekal nás úklid třídy – balení spacáků. Na snídani nás čekaly čerstvé rohlíčky s máslem a marmeládou, takže jsme plni energie a dobré nálady zahájili vyučování. Přestávky jsme vyplnili přípravou svačinky a úklidem kuchyňky. Celý den utekl jako voda a pak už jsme se chystali na cestu domů. Celé dva dny se vydařily a ještě dnes jsme prosili paní učitelku, abychom ve škole brzy přespali znovu. No – kdo ví…..:-)

Další foto

Spaní ve škole_2.třída

Spaní ve škole_2.třída

Spaní ve škole_2.třída

Spaní ve škole_2.třída

Spaní ve škole_2.třída

Spaní ve škole_2.třída

Tisknout


Kalendář akcí

Květen 2021
Po Út St Čt So Ne
          1 2
  • Sběr starého papíru (03 - 07)
3
  • Sběr starého papíru (03 - 07)
4
  • Sběr starého papíru (03 - 07)
5
  • Sběr starého papíru (03 - 07)
6
  • Sběr starého papíru (03 - 07)
7
8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

« Duben 2021 Červen 2021 »

RSSRSS

Novinky

Podrobné informace o nástupu dětí do školy a testování od 17. 5. 2021

13. 05. 2021
Od 17. 5. 2021 bylo vydáno nové usnesení - na území celé České republiky se umožňuje osobní přítomnost žáků 1. stupně bez rotací, žáci 2.stupně rotačně.

Celá novinka

Archiv novinekCo děláme jinak než ostatní


Dále Vás může zajímat

                                          

                     

© 2021, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing