Sebehodnocení

Má – li se žák (nebo i dospělý člověk) něco naučit, někam se posunout, musí nejprve sám sobě přiznat, jak na tom je se znalostmi, dovednostmi v porovnání se svým cílem. Tomu se říká sebehodnocení. Žáci je provádí nejen po čtvrtletních celcích v žákovských knížkách, ale každou hodinu ve výuce. Co už umím? Co ještě ne? Na čem si látku procvičím? Existuje na našich webových stránkách něco zajímavého na procvičení látky? To jsou otázky, ke kterým žáky vedeme. Budujeme tak jejich odpovědnost. Kritéria pro hodnocení každého předmětu jsou na naší škole daná předem a budou zveřejněná. Pokud je znám, zhodnotím sám sebe, stanovím si další postup, tak je to mnohem cennější, než pouhé „sbírání známek“. Klasické známky jsou u nás tedy doplněny sebehodnocením žáka a hodnocením učitele.

Únor 2019

• Pololetní prázdniny
  • VII. školní ples

« Leden 2019 Březen 2019 »

„16 maličkostí, na které bychom neměli zapomínat ve výchově dítěte“

20. 02. 2019
 Přednáška Mgr.Jiřího Haldy pro rodiče o  výchově dětí se uskuteční ve středu 27.2. v 17 hodin.