Sebehodnocení

Má – li se žák (nebo i dospělý člověk) něco naučit, někam se posunout, musí nejprve sám sobě přiznat, jak na tom je se znalostmi, dovednostmi v porovnání se svým cílem. Tomu se říká sebehodnocení. Žáci je provádí nejen po čtvrtletních celcích v žákovských knížkách, ale každou hodinu ve výuce. Co už umím? Co ještě ne? Na čem si látku procvičím? Existuje na našich webových stránkách něco zajímavého na procvičení látky? To jsou otázky, ke kterým žáky vedeme. Budujeme tak jejich odpovědnost. Kritéria pro hodnocení každého předmětu jsou na naší škole daná předem a budou zveřejněná. Pokud je znám, zhodnotím sám sebe, stanovím si další postup, tak je to mnohem cennější, než pouhé „sbírání známek“. Klasické známky jsou u nás tedy doplněny sebehodnocením žáka a hodnocením učitele.

Srpen 2020

« Červenec 2020 Září 2020 »

Přednáška pro rodiče

07. 07. 2020

Přednáška pro rodiče

Každé dítě je génius, objevte jeho skryté talenty. Unikátní seminář Odemykání dětského potenciálu pomáhá dětem pochopit, jaké jsou jejich individuální talenty a odhaluje možnosti, jak je využívat.