Předvánoční atmosféra

V tento poslední školní den v roce jsme se ve škole vůbec neučili.Aktovky jsme nechali doma a vyrazili do školy jen se svačinou a bruslemi.
    Na první hodinu jsme si podle pokynů paní učitelky mohli připravit scénku, básničku, úryvek z knížky nebo hudební vystoupení. Vystoupit před ostatní spolužáky se nakonec odvážila asi polovina třídy. Paní učitelka nám také přečetla povídku o Vánoční hvězdě.
     V druhé hodině se do naší třídy nastěhovaly všechny děti od první až do páté třídy a společně pod vedením paní učitelky Malé jsme si zazpívali koledy a vánoční písničky.
     Poslední dvě vyučovací hodiny jsme všichni vyrazili na bruslení.Konec roku se blíží a my se všichni těšíme na ten další, ve kterém budeme mít spoustu dalších zážitků.

Další foto

Předvánoční atmosféra