Organizační sdělení

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

Začátek šk. roku:
Podzimní prázdniny:
Vánoční prázdniny:

Pololetní prázdniny:
Jarní prázdniny: 
Velikonoční prázdniny: 
Konec II. pololetí: 
Hlavní prázdniny: 
Začátek nového šk.roku 2020/21:
      

Ředitelské volno:

pondělí 2. září 2019
úterý 29.10 a středa 30.10.2019
sobota 21.12.2019 - pátek 3.1. 2020

pátek 31.1.2020
pondělí 9.3.2020 - neděle 15.3.2020
čtvrtek 9.4.2020
úterý 30.6.2020
středa 1.7.2020 - pondělí 31.8.2020
úterý 1.září 2020

 

 

 

 

 

 

Zvonění běžné i pro třídy s odpolední výukou 

                                                                                 odpolední výuka ve čtvrtek             
8:00 - 8:45 1. hod   8:00 - 8:45  1. hod
8:45 - 8:55 přes.   8:45 - 8:55 přes.
8:55 - 9:40 2. hod   8:55 - 9:40 2. hod
9:40 - 10:00 přes.   9:40 - 10:00 přes.
10:00 - 10:45 3. hod   10:00 - 10:45 3. hod
10:45 - 10:55 přes.   10:45 - 10:55 přes.
10:55 - 11:40 4. hod   10:55 - 11:40 4. hod
11:40 - 11:50 přes.   11:40 - 11:50 přes.
11:50 - 12:35 5. hod   11:50 - 12:35 5. hod
12:35 - 12:45 přes.   12:35 - 13:00 pol. pauza
12:45-  13:30 6. hod   13:00 - 13:45 8. hod.
13:45 - 13:50 přes.
13:50 - 14:35 9. hod


D
oučování   1.stupeň 2018/19

Učitel Třída Den Hodina
Dita Holubíková 1.tř. po předchozí domluvě
Simona Kratochvílová  2.tř. po předchozí domluvě
Jana Chytková 4.tř. po předchozí domluvě
Věra Maříková 5.tř. po předchozí domluvě   
Stanislava Hobzová           3.tř.                     po předchozí domluvě            
   

 

      

Doučování   2.stupeň 2018/19

Učitel Předmět Den Hodina
                                  
Jana Chládková český jazyk středa
(po předchozí domluvě)
 7.00 -  7.40
12.45 - 13.30    
Jaroslava Kučerová                 anglický jazyk              pondělí
(po předchozí domluvě)         
12,45 - 13.30
 
Marie Pemčáková matematika  po  předchozí domluvě   7.00 -  7.40
Věra Hudcová anglický jazyk po předchozí domluvě  
Romana Mašíčková ruský jazyk po předchozí domluvě  
Lenka Rybníčková matematika  pondělí
(po předchozí domluvě) 
       
  13,45 - 14.30
Stanislava Hobzová anglický jazyk úterý 7.00 -  7.40
Lucie Vlčková český jazyk - 9.roč. PZ     středa 7.00 -  7.40
Lucie Vlčková český jazyk po předchozí domluvě 7.00 - 7.40  
Blanka Gricová český jazyk po předchozí domluvě 7.00 - 7.40  
Blanka Juránková úterý
(po předchozí domluvě)
13.45 - 14.30
 Jitka Brachetková                       matematika                         úterý                                          7.00 - 7.45        

   

Konzultace výchovného poradce

   Marie Pemčáková                 po předchozí domluvě                                  

Konzultace školní metodik prevence

      Stanislava Mrenicová          po předchozí domluvě   
      Hana Rousková                   po předchozí domluvě                   

Tisknout


Kalendář akcí

Říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
  1
  • Rodičovský den
2
3
  • Zahradní šerpovací slavnost
4
5 6
12 13
14 15 16 17 18 19 20
  • Divadelní představení Třebíč - 2. st.
21
22 23 24 25 26 27
  • Státní svátek
28
  • Podzimní prázdniny (29 - 30)
29
  • Podzimní prázdniny (29 - 30)
30
31      

« Září 2019 Listopad 2019 »

RSSRSS

Novinky

Šerpování

14. 10. 2019

Šerpování

V pátek 5.10.2019 proběhlo tradiční šerpování prvňáčků.

Celá novinka

Archiv novinek



Co děláme jinak než ostatní


Dále Vás může zajímat

                                                                                                                               esfeuMinisterstvo školstvíOPkalibro                  aisis             

© 2019, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing