Okénko třídní učitelky

• Záseka   13.5. – 17.5.2019

Týden od 13.5. – do 17.5.2019 bude 4.třída trávit v RS Záseka.
      Odjíždíme společně autobusem v pondělí 13.5. v 8.00 od kamenného mostu. Sraz je v 7.50 na mostě.
      Návrat v pátek 17.5. – ze Záseky odjedeme kolem 13.00, příjezd do Náměště k mostu kolem 14.00 -14.30

Co sebou:
      -      pohodlné sportovní oblečení pro každé počasí
      -      pláštěnka, bunda
      -      tepláková souprava
      -      kraťasy
      -      trička – i na převlečení
      -      spodní prádlo, ponožky v dostatečném počtu
      -      pyžamo
      -      pokrývku hlavy
      -      tenisky, přezůvky, boty do deštivého počasí (nemusí být holínky)
      -      2 ručníky
      -      hygienické potřeby, repelentní přípravek
      -      šátek nejlépe bavlněný
      -      švihadlo
      -      psací potřeby, pastelky, lepidlo, nůžky
      -      kapesné na ledňáky, sladkosti,…(chcete-li uschovat u p.učitelky, dejte obnos do obálky a dětem bude dáván k dispozici dle Vašich požadavků)
      -      stravování začíná v pondělí obědem, končí obědem v pátek
      -    svačinu na cestu, pití v plastové lahvi (lahev budeme používat na pití po celou dobu pobytu)

Co nebrat: mobilní telefony (jedeme se lépe poznávat a bavit se navzájem, ne např. hrát hry online) ani žádné cennější věci

Budete-li chtít se svým dítětem mluvit, volejte na číslo paní učitelky nejlépe kolem poledne či po 18.00 – telefon rádi dětem půjčíme!

V případě jakýchkoli nejasností před odjezdem volejte své třídní učitelce.

V den odjezdu odevzdat:
      - průkaz zdravotní pojišťovny
      - potvrzení o bezinfekčnosti
      - léky s rozpisem dávkování (pokud dítě nějaké bere)

• Vážení rodiče
      Ve dnech 10. – 16.4. 2019 proběhnou v naší třídě konzultace ve třech. Prosím o Vaše zapsání se do některého z nabízených termínů na tomto odkazu:

Prosím o zápis na konzultace (jako minule) pouze mimo zabarvená políčka, protože v té době ještě učím.
      Děkuji za spolupráci a těším se na setkání s Vámi i Vašimi dětmi V. Maříková
    • Blíží se kouzelný čas vánoční. Jako každý rok, tak i letos bych vás chtěla pozvat na naši společnou akci – škola, jak ji neznáme. Vyučování je příliš krátké, proto ho tentokrát trochu natáhneme. Procvičíme si to, co známe, zahrajeme si, zazpíváme a přitom se lépe poznáme.

Sejdeme se ve čtvrtek 29.11. v 8.00 ráno v naší třídě. Dopoledne budeme pracovat v naší třídě. Po společném obědě ve školní jídelně nastane odpoledne plné rukodělných prací a zábavy. Večer jistě zbyde čas na hry, písničky, ráno nás čeká společná snídaně a pak zase trochu práce.
      V pátek 30.11. ve 12.35 se rozejdeme zase domů ke svým rodičům.

Sebou si vezmi:
      pouzdro
      pastelky, nůžky, lepidlo
      pohodlné pracovní oblečení
      spací pytel (karimatku)
      oblečení na spaní
      kartáček na zuby, ručník
      hrníček na pití
      svačinu a pití na čtvrteční dopoledne (ostatní jídlo máme společně)
      šátek nejlépe bavlněný

A hlavně nezapomeň dobrou náladu.
      • 22.11. jdeme opět bruslit. Další bruslení do Vánoc nás čeká  6.12.
      • Pro přihlášení do cloudu na počítačích mimo školu otevřete internetový prohlížeč a zadejte adresu:
        Dále pokračujte s přihlašováním jako ve škole - hodně zdaru!
      • Během podzimních prázdnin doplňte své čtenářské deníky. Jinak odpočívejte, čeká nás spousta další práce...
      • Připomínám páteční zápis do dílen na oborový den
        Zápis se uskuteční v pátek 26.10. od 7.40 - doporučuji přijít včas.
        Nabídku dílen najdete zde
      • EXPEDICE JEDOV - pro naši třídu čtvrtek 6.9. - pátek 7.9.
        SEZNAM VĚCÍ
        : spacák a prostěradlo!!, sportovní oblečení a obutí, přezůvky, oblečení k táboráku a na spaní, toaletní potřeby, pití, svačinu na čtvrtek, psací potřeby, nůžky,
        KARTIČKA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY
        PROHLÁŠENÍ O BEZINFEKČNOSTI

Sraz
        dětí u školy ve čtvrtek 6.9.  v 16.00 hod..
        Konec pobytu bude v pátek 7.9. ve 13.00 hod. v Jedově nebo v cca 14.00 - 14.30 hodin u školy v Náměšti.
        Vybíráme 150,-Kč na ubytování, oběd, společné jídlo.
  • Zdravím všechny rodiče a děti na počátku nového školního roku. Doufám, že jsme všichni dostatečně odpočívali a teď zase s chutí do práce - čeká nás jí spousta.
    Těším se na naše společná setkávání    VM

Červenec 2019

« Červen 2019 Srpen 2019 »

Nevyzvednutá vysvědčení

27. 06. 2019
Děti, které si dnes nemohly vyzvednout vysvědčení, mají možnost tak učinit ve dnech: 9.7., 16.7., 23.7.