07.04.2021 21:02

Srdce s láskou darované – Dobrou noc!

Srdce s láskou darované – Dobrou noc!

 I v letošním školním roce byl vyhlášen další ročník projektu „Srdce s láskou darované“. I přes komplikovanou situaci jsme se rozhodli, že se zúčastníme i letos. V rámci distanční výuky jsme se dohodli, co bychom chtěli vyrobit a komu bychom letos mohli udělat radost. Vybrali jsme si prvňáčky z naší partnerské školy v Medzilaborcích a projekt jsme pojmenovali Dobrou noc! Slovenští prvňáčci od nás dostali ručně malované tričko a vyrobenou pohádkovou knížku. Nezapomněli jsme také na kolegy z učitelského sboru. Pro ně jsme uháčkovali vánoční hvězdičky. Protože jsme nemohli chodit do školy, pracovali jsme na dárečcích doma. Po malých skupinkách jsme se krátce sešli odpoledne na domluveném místě, kde jsme si předali materiál (tričko, výkresy, šablony, fixy na textil) a pokyny, jak tričko namalovat a jak připravit listy do pohádkové knížky. Další konzultace probíhaly zase on-line. Když jsme se mohli vrátit na chvilku do školy, společně jsme všechno dodělali a dárečky tak mohly putovat na Slovensko za našimi malými kamarády.

Pokud budete mít chvilku, podívejte se na naši práci. Pokud se Vám bude líbit, hlasujte pro nás a sdílejte dál mezi své přátele. Za každý váš hlas a sdílení budeme moc rádi. Hlasovat můžete z PC, tabletů, telefonů apod.

Žáky můžete v soutěži podpořit hlasováním na níže uvedeném odkazu:
https://srdce.age-management.cz/soutezni-prace-2020/detail/62

Hlasování probíhá do 30. 4. 2021.

Děkujeme za Vaši podporu v soutěži. Mgr. Lucie Vlčková a žáci 7. A

Tisknout


Kalendář akcí

Březen 2023
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

« Únor 2023 Duben 2023 »Co děláme jinak než ostatní


Dále Vás může zajímat

                                          

                     

© 2023, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing