09.12.2015 21:20

Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme a jsme tu!!!

Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme a jsme tu!!!

Ač je to k nevíře, skutečně jsme během týdenního pobytu v Anglii nemuseli vytáhnout deštník. A to je prosinec. Ani teploty nebyly úplně typické, takže se dalo chodit jen v mikině, a nebylo výjimkou, když jsme potkali lidi v krátkém rukávu, kraťasech a naboso. Tak odvážní jsme my nebyli, a to nejen kvůli velkému větru, který nám bral vzduch z úst. Přeci jenom nejsme tak otužilí.

Během minulého týdne jsme si užili všeho dosyta - sezení v autobuse, vlny na moři, nákupů, dějepisu, zeměpisu a hlavně angličtiny, a taky trochu toho slušného chování i adrenalinu. Také mnozí z nás teď vděčněji usedají k domácímu obědu - hranolky přeci jen všechno nenahradí. Svíčková, gulášek ... Ale je dobré poznat jiný kraj, jiný mrav a jiné zvyklosti. Někteří jsme se přizpůsobili lehce, jiní to měli těžší.

A jestli někdo měl pochybnosti, zda-li to šesťáci zvládnou, byly naše obavy zbytečné, a to přesto, že v rodinách byli odkázáni jen na své dovednosti. Ne že by nebyly problémy, ale právě jejich zvládání nás posiluje.

Je jen velká škoda, že naši zkušenost nemohli sdílet všichni naši spolužáci, protože to stálo za to!!! Tak snad někdy příště...

J. Kučerová+M. Komendová
 

Tisknout


Kalendář akcí

Listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5
 • Čtvrtletní pedagogická rada
6
 • Dílna LEGO TECHNIK - 4.tř.
 • Konzultace ve třech (07 - 08)
7
 • Konzultace ve třech (07 - 08)
8
9 10
 • Konzultace ve třech (11 - 13)
11
 • Konzultace ve třech (11 - 13)
12
 • Konzultace ve třech (11 - 13)
13
14 15 16 17
 • Exkurze ČOV Náměšť - 8. roč.
18
19 20 21 22 23 24
25
 • Návštěva ÚP Třebíč - 9.tř.
26
27 28
 • Exkurze elektrárna Dukovany, Dalešice - 8.A,,9.tř.
29
 • Rozsvěcení vánočního stromu, jarmark
30
 

« Říjen 2019 Prosinec 2019 »Co děláme jinak než ostatní


Dále Vás může zajímat

                                                                                                                               esfeuMinisterstvo školstvíOPkalibro                  aisis             

© 2019, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing