14.10.2019 05:19

Šerpování

Šerpování

Začátek školního roku je pro prvňáčky vždy spojený s různými událostmi – seznamování se s novými spolužáky, prostředím, s paní učitelkou. Nastává doba získávání nových poznatků, plnění úkolů a povinností, respektování třídních pravidel, zkrátka se stávají součástí školního života.

Krásnou a milou součástí tohoto jejich vstupu je Zahradní slavnost spojená se šerpováním prvňáčků. Letošní akce proběhla 5.října odpoledne a sešlo se zde opravdu velké publikum. Vždyť bylo na co koukat!

Prvňáčci nacvičili s paní učitelkou písničku o kouzelných slovíčkách, slova se ujala paní ředitelka H.Rousková a místostarosta J.Kotačka. Naši početnou 1. třídu ošerpovali nejstarší žáci 9.třídy. A nejen to. Společně pak zazpívali písničku „To město na Oslavě „, která se stala školní hymnou.

Přejeme oběma ročníkům mnoho sil na zdolávání překážek v jejich cestě za poznáním.

Mgr.Dita Holubíková

Další foto

Tisknout


Kalendář akcí

Únor 2020
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6
  • Školní karneval
7
8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 29  

« Leden 2020 Březen 2020 »Co děláme jinak než ostatní


Dále Vás může zajímat

                                                                                                                               esfeuMinisterstvo školstvíOPkalibro                  aisis             

© 2020, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing