21.11.2018 21:25

Florbalové turnaje

Ve dnech 13. a 19. listopadu proběhl na naší škole turnaj ve florbalu. Sportovního klání se zúčastnilo v obou turnajích sedm škol.

První turnaj byl pořádán pro 6. – 7. třídu. V této kategorii se suverénně nejlépe umístila ZŠ Benešova, která neprohrála jediný zápas. Druhé místo vybojovala ZŠ Husovatřetí místo zůstalo na domácí půdě ZŠ Komenského. Naši školu reprezentovali: Marek Dobrovolný, Miloš Franěk, Filip Rous, Marek Kijonka, Patrik Chytka, Ondřej Obr, Jakub Penčík.
Druhý turnaj byl pořádán pro starší chlapce osmých a devátých tříd. Zde byly výkony u všech týmů velmi vyrovnané. Nejvíce bodů získala ZŠ Benešova a ZŠ Husova, přičemž vzájemný zápas těchto dvou škol dopadl 2:1 v prospěch ZŠ Husova, která tímto získala první místo a postupuje do okresního kola soutěže. Naši chlapci obsadili šesté místo, ke kterému se probojovali dvěma výhrami. Turnaje se zúčastnili: Sergiu Domente, Antonín Zatloukal, Šimon Dočkal, Jan Kříž, Jakub Kafka, Karel Mareš.

Další foto

Únor 2019

• Pololetní prázdniny
  • VII. školní ples