30.12.2020 21:18

Základní informace k výuce v lednu

     Vážení rodiče, na základě rozhodnutí vlády se 4.1.2021 otvírají školy pouze pro 1. a 2. třídy. Pro tyto děti budou v provozu 2 oddělení ŠD od 6.00 - 16.00. Rovněž ŠJ bude otevřena. Vařit se bude pouze 1 jídlo a objednávat dopředu ho dětem nemusíte. Bezobjednávkový systém se paní kuchařky pokusí zachovat. Do školy vstupují pouze žáci, nikoliv doprovázející osoby. Děti s projevy respiračního onemocnění a např. bolestí hlavy, břicha do školy nesmí. Rodiče, prosím, buďte ohleduplní k učitelům i ostatním dětem!
   
    Všechny ostatní třídy přechází od 4.1. opět na distanční výuku. Zachováme vše, co se už osvědčilo a na co jsou děti zvyklé.               
Na 1. stupni je organizace výuky plně v kompetenci třídních učitelek a budou pracovat jako v listopadu. Na 2. stupni je stejný postup u všech učitelů. Distanční výuka probíhá on-line, ale podle normálního rozvrhu vždy od 8.00. Vynecháváme pouze TV, VV, PV, VKO, HV.
Každý učitel zahájí on-line výuku svého předmětu, zjistí přítomnost žáků a vysvětlí úkol na danou hodinu. Po asi 15 minutách nechá děti samostatně pracovat a na konci hodiny obvykle zjišťuje, jak děti pracovaly. Přehled všech týdenních úkolů najdete na webu třídy vždy v pondělí ráno. Výuka je povinná a končí každý den podle běžného rozvrhu.
Každá třída na 2. stupni bude mít přiděleného asistenta nebo učitele pro konzultace úkolů a hodiny, kdy se na ně mohou děti obracet. Děti, je to opravdu na Vás! Podmínky jsme Vám připravili ty nejlepší, jaké připravit můžeme! 
     
   Obědy si děti na distanční výuce mohou vyzvedávat pouze v krabičkách v bočním vchodu do ŠJ. Podrobnější informace dostanou rodiče e-mailem
Pro děti zdravotníků a dalších profesí jsou zřizovány speciální třídy pro prezenční docházku, pokud toto rodiče potřebují. V našem městě jsou to třídy na ZŠ Husova. Obracejte se na p.ředitelku Špačkovou. 
S přáním pevného zdraví Mgr.Hana Rousková

Tisknout


Kalendář akcí

Listopad 2022
Po Út St Čt So Ne
  1
  • Plavecký kurz 2. a 3. tříd
2
3 4 5 6
7 8
  • Plavecký kurz 2. a 3. tříd
9
10 11 12 13
14 15
  • Plavecký kurz 2. a 3. tříd
16
  • Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
17
19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

« Říjen 2022 Prosinec 2022 »Co děláme jinak než ostatní


Dále Vás může zajímat

                                          

                     

© 2022, Základní škola Náměšť nad Oslavou – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing